Tlačené obrazy alebo ručne maľované obrazy?

Bez ohľadu na to, ako modernizujeme svoje príbytky, nároky na obrazy sa v podstate až tak veľmi nezmenili. Stále totiž potrebujeme v miestnostiach aj obrazy, ktoré spoľahlivo oživia každý interiér. Môžete sa rozhodnúť, či budú alebo nebudú ladiť s farbami nábytku a tiež, o aké obrazy na stenu máte záujem. V ponuke sú totiž aj ručne maľované obrazy, ktoré majú často svojské čaro a vedia nadchnúť aj návštevy.

 

Tlačené obrazy aj z akejkoľvek fotografie

V poslednom čase sa do popredia dostali tlačené obrazy na plátne, ktoré vám zhotovia už aj online bez toho, aby ste niekam chodili. Všetci totiž máme nejakú obľúbenú fotografiu zvečňujúcu krásny okamih života. Práve preto si môžete nechať zhotoviť obraz z fotografie. Takýto obraz sa potom nepochybne stane dominantou napríklad predsiene; hneď ako prídete domov pripomenie sa vám príjemná spomienka, čo nepochybne zlepší pohľad na každý deň.

Obraz na plátne môže byť skvelým tipom na darček – boli ste na svadbe svojej kamarátky a máte nezabudnuteľný záber či veselú momentku? Zvečnite túto spomienku vo forme obrazu, ktorý jej potom darujete trebárs na prvé výročie svadby. Takýto darček bude nečakaný a originálny.

Tlačené obrazy sú samozrejme dostupné s mnohými abstraktnými motívmi či so zobrazením kvetov, krajiniek či iných motívov. Je len na vás, akou formou týchto moderných obrazov chcete oživiť svoj interiér.

 

Každý ručne maľovaný obraz je vždy jedinečný

Svojské čaro má nielen už spomenutý obraz vytlačený na plátne, ale nepochybne výnimočne pôsobí aj ručne maľovaný obraz, ktorý má obvykle svoj vlastný príbeh. Nejde totiž o obyčajný obraz zakúpený kdesi v domácich potrebách; tieto obrazy sú výsledkom námahy začínajúceho maliara alebo človeka, pre ktorého je maľovanie záľubou.

Ak teda hľadáte špeciálny doplnok do obývačky alebo spálne, prípadne máte vlastnú kanceláriu a chcete ju zútulniť, rozhodne popremýšľajte práve nad ručne maľovaným obrazom. Zaujímavé obrazy nájdete napríklad v prímorských destináciách, kde maliari obvykle maľujú tradičné motívy spojené s morom, prístavmi a loďkami, čo pôsobí upokojujúco na našu myseľ. Zaujímavou kategóriou sú portréty namaľované pouličnými umelcami. Samozrejme, aj ručne maľované obrazy si môžete objednať online.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tlačené obrazy alebo ručne maľované obrazy?, 9.0 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *