Nespokojnosť v sexe

Možno ste už počuli o tom, že ženy radšej spia ako majú sex. Pre niektoré ženy je toto tvrdenie pravdivé, ale môžeme si dovoliť tvrdiť, že pre väčšinu žien nie. Rozdiel medzi ženami a mužmi je taký, že ženy nedokážu mať sex s hockým. Drvivá väčšina žien chce sex s mužom, ktorého miluje a majú k nemu citovú väzbu. Keď však takého nájdu, tiež nemusí byť všetko ružové a aj napriek veľkej láske sa môžu objaviť problémy, ktoré ich k sexu až tak nelákajú. Tieto problémy môžu mať rôzny charakter. Slabá výdrž partnera, zlá technika alebo uponáhľanosť partnera, ktorý chce len dôjsť k svojmu cieľu. Ženy však získavajú vzrušenie aj z iných vecí. Sú pre ne dôležité dotyky a vzájomná intimita, preto nepodceňujte, milí páni, dôležitosť predohry.

 

Nespokojné ženy

Určite ste už sami vo vzťahu zistili, že vzťah je lepší, keď máte aj dobrý sex. Nie však každý vzťah má šťastný sexuálny priebeh. Ak ste sklamaní sexom, ktorý sa odohráva medzi vami a partnerom, je na čase, aby ste to riešili. Prieskum Cosmopolitan hovorí, že až 30 percent žien je úplne nespokojných so sexuálnym životom a iba 25 percent je spokojných. Zatiaľ čo mnohé faktory, ktoré spôsobujú sexuálnu nespokojnosť, sa dajú ľahko napraviť ,nie všetky z nich sa dajú spracovať. Pomocník vibrátor môže okoreniť vaše spoločné intímne chvíle a rozdúchať oheň vo vašej spálni.

 

Komunikácia je dôležitá

Porozprávajte sa o vašom probléme, aj keď sa cítite nepríjemne, aby ste ho vyriešili. Povedzte svojmu partnerovi, že ste nešťastní so svojim sexuálnym životom a chcete, aby sa veci zmenili. Dôležité je, aby ste boli navzájom reálni a zhodnotili vašu súčasnú situáciu. Zúčastnite sa priameho rozhovoru o tom, čo ste ochotní urobiť pre obnovu sexuálneho života. Musíte obaja súhlasiť s tým, že ste nespokojní s kvalitou a frekvenciou a byť ochotní venovať čas a energiu, aby ste ju prebudovali.

 

Experimentovanie

Skúšajte nové veci! Povedzte partnerovi, po čom túžite. Skúste si obliecť zvodnú spodnú bielizeň, vyskúšať bičík a putá či skvelé Venušine guľôčky. Skúšajte nové polohy a hľadajte to, čo sa vám páči a je vám príjemné.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nespokojnosť v sexe, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *