Výber kuchynského riadu

Vojdite do akéhokoľvek dobre zásobeného kuchynského obchodu a je jednoduché, aby ste boli ohromení všetkým tým výberom riadu. Ako si vybrať tie správne?

Taniere

Ak si kupujete novú sadu riadov a už máte jednu sadu doma, nezabudnite koordinovať farbu a štýl týchto dvoch sád, aby dobre spolupracovali. Vyberte si menej formálnu sadu vyrobenú z odolných materiálov, ako je kov alebo laminát, ak budete používať taniere denne alebo vonku. Ak kupujete tanierové sady  na zvláštne príležitosti alebo sviatky, vyberte farby a vzory, ktoré pomôžu urobiť vašu udalosť slávnostnou.

Pozrite sa na kusovo predávané taniere

Nemusíte kupovať súpravu na 5 kusov, ak viete, že máte záujem najmä o taniere na dezert a polievkové misy. Otvorené možnosti akcií vám umožnia vybrať si presne to, čo chcete. A výhodou je, že môžete jednoducho nahradiť kus, ktorý sa vám rozbije.

Stavte na klasiku

Biela je klasická a kostný porcelán alebo porcelán vás nikdy nesklame. Nič nemôžete pokaziť bielym riadom. Je krásny, klasický a všestranný. Vytvára skvelú základňu a môžete vždy zdôrazniť farebné misky alebo hrnčeky. Jedlo vyzerá elegantnejšie a chutnejšie na bielom pozadí.

Kúpte si jednu sadu pre každodenné aj formálne stolovanie.

Nemusíte kupovať dve sady riadu. Investujte do jednej peknej sady a potom ju oblečte hore alebo dole s obrusmi a ďalšími servírovanými kusmi. Ušetríte miesto a peniaze!

Doplnkový tovar

Ďalšie domáce potreby, bez ktorých sa nezaobídete sú hrnce, panvice a pekáče. Vybrať  si a kúpiť riad nastavený pre váš dom nie je ľahké. Zdá sa, že počet značiek riadu denne rastie a sortiment hrncov a panvíc je obrovský spolu s materiálmi, ktoré sa líšia od nehrdzavejúcej ocele, liatiny, hliníka a medi. Väčšina hrncov a panvíc vyzerá podobne, ale existujú určité vlastnosti, ktoré treba skontrolovať, keď sa rozhodnete, kto si kúpite. Pri výbere nebuďte plachý a hrnce či panvice si zoberte do ruky, aby ste zistili, či pre vás nie sú ťažké. Budete ich používať takmer denne. Stále obľúbený je tlakový hrniec, ktorý je ideálne pre rýchlu a ekonomickú prípravu jedla.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *