Najobľúbenejšie nohavice – rifle

Džínsy patria už viac ako 50 rokov k obľúbeným nohaviciam nielen mužov, ale aj žien. Najmä za posledných desať rokov vzrástol záujem o džínsy viac ako trojnásobne. Stali sa neodmysliteľnou súčasťou každého moderného človeka bez rozdielu veku, pohlavia, či národnosti.

Najobľúbenejšou farbou je modrá farbaM2040-656 od bledučko modrej až po tmavo modrú. Čierna, červená, či zelená sú len ojedinelými farbami. V letných mesiacoch ale môžeme vidieť aj biele džínsy, nakoľko biela je farbou leta, a ten, kto džínsy miluje sa ich len ťažké vzdá.

Klasické džínsy majú dĺžku až po päty, resp. po zem. Módny návrhári  sú si však vedomí toho, že priaznivci džínsov siahnu po nich aj v lete, a preto letnéM2040-723džínsy majú kratšiu dĺžku a sú vyrábané aj z tenšej džínsoviny. Džínsy na leto majú dĺžku od mikro, capri, 3/4 až po tzv. 7/8 dĺžku. Vyberie si naozaj každý.

Ak zájdete do obchodu, zistíte, že v ponuke sú stále rifle na telo, teda obtiahnuté rifle, taktiež rovný strih, ale neustále si svoje miesto drží aj tzv. zvonový strih.  Niekto má rád džínsy so zapínaním na bedrá, iný uprednostní zapínanie čo najvyššie, najlepšie až v páse.

Najväčšia výhoda dnešnej módy spočíva v tom, že budete IN aj vtedy, ak si jeden deň oblečiete obtiahnuté rifle, na druhý deň široký, na tretí rovné. Vôbec nič tým nepokazíte. Podstatné je, aby vám džínsy sadli a cítili ste sa v nich príjemne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *