Ľahký letný make-up

Leto je v plnom prúde a počas týchto horúcich dní chceme vyzerať skvele. Ak sa vyberieme na slniečko nemali by sme zabúdať chrániť si nielen M2040-641celé telo, ale aj tvár opaľovacími krémami s dostatočne vysokým ochranným faktorom.

Pokiaľ trávime na slnku viac ako pol hodinu, mali by sme použiťM2040-642 opaľovací krém na tvár. Ak nepoužijeme ochranný krém, môže sa nám pokožka tváre a krku spáliť, čo má za následok rýchlejšie starnutie pleti, a teda aj skorší výskyt vrások na tvári žien.

Počas horúcich letných dní by sme to nemali preháňať ani s make-upom, nakoľko pokožka tváre trpí už len samotným teplom. Ak sa chystáme na pláž alebo k vode, make-up nepoužívame vôbec, a pred kúpaním vo vode tvár dôkladne vyčistíme a zbavíme zvyškov make-upu.

V prípade, že sa počas horúcich dní chystáme na pracovné stretnutie, použijeme ľahký podkladový krém, a len minimálne množstvo make-upu. Púder používame len na zmatnenie a v malých množstvách. Na oči používame jemné pastelové tiene, najvhodnejšie sú práškové. Vzhľad očí dotvoríme len pomocou vodeodolnej špirály, použitie ceruzky ani tekutej očnej linky sa neodporúča, nakoľko pôsobením tepla by mohli roztiecť, čo by nepôsobilo dobrým dojmom. Na pery stačí použiť len lesk, prípadne jemný ružový rúž.  Celkový dojem môžeme dotvoriť použitím jemnej broskyňovej farby na líčka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *