Nábytkové kovanie úplne pozmení ráz vášho nábytku

Ak sa rozhodnete vymeniť nejaký druh nábytkového kovania vo vašej domácnosti alebo spoločnosti, veľmi rýchlo zistíte, aký veľký význam na vzhľad vybavenia títo zdanliví malí pomocníci majú. Vezmite si také „obyčajné“ interiérové ​​dvere. Pred pätnástimi, dvadsiatimi rokmi boli veľmi trendy umelohmotné kľučky. Mnohí z nás ich stále majú. Pokiaľ ich ale vymeníte za celokovové, dvere hoci zostanú pôvodné, budú vyzerať a pôsobiť úplne inak.

 

Potrebujete zhotoviť stôl na mieru?

Na webových stránkach fpinterier.sk nájdete mnoho druhov nábytkového kovania. K dopytovaným patria určite aj rôznorodé stolové nohy, s pomocou ktorých si môžete nechať vyrobiť stôl presne taký, ktorý splní vaše priania i potreby.

Vybrať si môžete stolové nohy, kancelárske podnože, stolové podnože alebo stolové nohy pre rámové konštrukcie. Veľmi praktická je napr. stolová noha DN-270 60 x 60/710. Má nastaviteľnú výšku, ktorá sa dá predĺžiť až o 30 mm. Či už stojí stôl na nerovnom povrchu, alebo ho potrebujete z iného dôvodu vyrovnať, ide to ľahko a počas krátkej chvíle. Táto noha je vyrábaná z ocele a môžete voliť zo šiestich farebných prevedení.

 

Praktický kuchynský drôtený program

Už ste mali možnosť spoznať veľmi praktický kuchynský drôtený program? Vďaka nemu môžete využiť priestor na maximum a to, čo do skrine uschovávate, si pohodlne vysunúť von, k sebe bez toho, aby ste museli pracne loviť hlboko vo vnútri. Je to skvelé či už pri klasických skrinkách, ale predovšetkým pri rohových skrinkách. Dômyselné sú aj bočné koše pre vysoký korpus alebo potravinové skrine. Koše majú dostatočnú nosnosť, sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré vydržia mnoho rokov a hlavne vám uľahčia prístup do skríň aj v seniorskom veku.

Mnohé ďalšie nábytkové kovania do kuchyne aj iných miestností domácností i firiem nájdete na fpinterier.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nábytkové kovanie úplne pozmení ráz vášho nábytku, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *