Vďaka pergole budete môcť sedieť na záhrade, terase alebo pri bazéne skoro stále

Ak máte to šťastie, že vlastníte záhradu, terasu alebo napríklad dvorček či bazén, možno práve teraz riešite, ako tieto priestory čo najlepšie zatieniť, aby ste tu mohli usadiť bez obáv zo slnka, spálenia sa a bolesti hlavy. Spôsobov, ako si zaistiť kvalitný tieň, je niekoľko, a jedným z veľmi obľúbených a hojne používaných je obstaranie si pergoly.

Pergola k modernému aj vidieckemu domčeku

Pergola má tú veľkú prednosť, že ju môžete postaviť k takmer akémukoľvek typu nehnuteľnosti a vždy bude pôsobiť úplne dokonale. Svoje totiž urobí nielen konštrukcia, farba zatienenia a zvolené materiály. Veľmi pomôže dotvoriť vzhľad aj ďalšie dovybavenie na terase, ako napríklad kvetináče, záhradný nábytok s polstrovaním atď.

Dizajnovo podarené moderné pergoly ponúkajú na webových stránkach dobrepergoly.sk. Napríklad pergola PALLADIA je vám tu k dostaniu za cenu už od 6 029 EUR. Pergotenda® Palladia® je pergola z hliníka a nehrdzavejúcej ocele. Má štíhle elegantné línie, po technickej stránke je veľmi prepracovaná a vzhľadovo ide o modernú architektúru. Pri jej zhotovení bolo myslené na to, aby vzhľad aj materiál pôsobil dokonale a vydržal aj po dlhých rokoch používania.

Kvalitné hliníkové pergoly, čiže ich konštrukciu, je možné umiestniť k stene, ale možno ju postaviť aj samostatne. Pergola disponuje pohyblivým žľabom a prevedením bez predného profilu, takže užívateľom dovoľuje nerušený výhľad, keď je práve strecha stiahnutá.

Použitá je najkvalitnejšia látka Eclassi, ktorá zatieni, neprehrieva sa a v kombinácii s patentovaným anti-drop systémom chráni aj pred dažďom. LED osvetlenie je jednoducho a spoľahlivo integrované v priečnych profiloch.

Pozrite sa na viac informácií o tejto pergole, ale zoznámte sa aj s ďalšími kvalitnými modelmi na dobrepergoly.sk. Určite sa vám niektorá zapáči.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Vďaka pergole budete môcť sedieť na záhrade, terase alebo pri bazéne skoro stále, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *