Laser arény sú stále populárnejšie. Nechajte si ju postaviť aj vy

Je mnoho spôsobov, ako sa môžu ľudia baviť. Rovnako ako aj ostatné odvetvia, aj zábava sa s plynúcim časom mení. Dôkazom toho sú laser arény, ktoré sa v posledných rokoch rozrástli po mnohých krajinách sveta. Zábava v nich je zaujímavá pre mladých i starších, navštevujú ich muži, ženy, deti, skupinky priateľov, zamestnanci, rodiny… Ponúka totiž skvelé odreagovanie od všedných starostí, umožní vám preniesť sa do inej reality, a predstaví vám hru, ktorá vás určite nadchne.

 

Stavba laser arén na Slovensku

Pokiaľ vás možnosť postaviť si na Slovensku laser arénu zaujala, budú vás určite zaujímať informácie o spoločnosti F TRADE SK s.r.o. zo Zvolena. Práve ona pre vás pripraví návrh laser arény so všetkým, vrátane umiestnenia sedadiel pre hráčov, ovládania arény, priestoru na fotografie, a tiež miesta potrebného na obsluhu a zázemie arény.

Vďaka spoločnosti F TRADE SK sa rýchla stavba laser arén stane realitou. Pripraví pre vás aj návrh s prepážkami, ich typy, rozdelenie miestností, šatní, návrh recepcie, dôležitej elektroinštalácie a technológie v Aréne.

Určite vám príde vhod, že vám poradí aj so vzhľadom arény, s výberom správnych materiálov, správneho osvetlenia a zabezpečí aj kompletný zvukový systém a zvukové vybavenie navrhnuté výhradne pre potreby laser arény.

 

Pozriete sa vopred na kompletný plán

Zaujíma vás vopred, ako bude celá laserová aréna vyzerať? S predstihom dostanete kompletný návrh, vrátane umiestnenia zákulisia pre operátorov, umiestnenia elektroniky, svetiel, prekážok, zásuviek alebo sedadiel.

Čo sa týka vzhľadu, dostanete návrh zahŕňajúci aj veľkosť miestností, ich polohy a priechody, kompletný návrh celého vnútorného priestoru, umiestnenie stojanov na vesty, miesta na vysvetlenie hracích prvkov, vlastností viest, zbraní, tiež pomôžu s výberom pracovných prvkov, rozmiestnenie výrobníkov hmly, UV svetiel …

Pozrite si stavbalaseraren.sk a získajte všetky potrebné informácie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Laser arény sú stále populárnejšie. Nechajte si ju postaviť aj vy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *