6 tipov ako nájsť tú najlepšiu kanceláriu pre vašu firmu

Či už váš tím prichádza do kancelárie jeden deň v týždni alebo všetkých päť, chcete, aby mal príjemný zážitok a tešil sa na príchod do práce. Keď si vyberáte kancelárie na prenájom, zvážte, čo vaša firma a zamestnanci potrebujú k tomu, aby prosperovali. Ešte pred podpísaním zmluvy majte na pamäti týchto 6 vecí:

 1. Prestížna lokalita

Na imidži vašej firmy záleží, a preto je nevyhnutné mať svoju kanceláriu v renomovanej oblasti, ktorá pritiahne veľa klientov. Kancelárie Bratislava sa nachádzajú v novom centre hlavného mesta, priamo v modernej mestskej štvrti Nové Nivy. Poloha priestorov je dôležitá aj preto, že zamestnanci už odmietajú dlhé dochádzanie. Na druhej strane dobrá lokalita a dostupnosť verejnej dopravy môže prilákať a udržať pracovníkov aj zo širšej geografickej oblasti.

2. Bezproblémové parkovanie

Dôležitá je aj dostupnosť parkovania, keďže väčšina zamestnancov jazdí do práce autom. Parkovacie miesto sa preto stalo nevyhnutnosťou. Najmä vo veľkých mestách je vzácnou komoditou, preto je vhodné mať kancelárske priestory s prideleným parkovacím miestom. Prenájom kancelárskych priestorov v Qubes ponúka okrem možností klasického parkovania aj parkovanie pre bicykle a elektromobily.

3. Komfort a priestrannosť kancelárie

Ak hľadáte novú kanceláriu pre vaše podnikanie, myslite na to, že v práci trávite väčšinu svojho času. Dôležitým atribútom pri výbere je preto priestrannosť a komfort. Zamestnanci potrebujú dostatočný priestor nielen v osobných kanceláriách, ale aj v spoločných pracovných priestoroch. Qubes v Nivy Tower ponúka prenájom kancelárii pre všetky typy firiem a projektov. Priestory sú vhodné pre začínajúci ambiciózny start-up až po časti veľkých korporácii. Nájdete tu tri moderné poschodia, zasadačky, uzavreté kancelárie rôznych veľkostí aj zdieľané priestory, v ktorých sa určite nebudete tlačiť.

4. Moderné vybavenie

K produktívnej práci prispieva aj vizuálne príťažlivejší priestor. Interiér by mal odzrkadlovať filozofiu vašej firmy. Vysoké stropy, moderný nábytok a dostatok prirodzeného svetla pomáhajú zamestnancom cítiť sa na novom pracovisku ako doma. Spokojnosť a kreativitu podnieti aj príjemný pohľad z okna. V Qubes v Nivy Tower je naozaj dychberúci. Ako firma oceníte aj recepčné služby, komunitné zóny, kuchynky, tlačiarne, telefónne búdky a expresnú podporu profesionálneho tímu. To všetko pre uľahčenie a zefektívnenie vašej práce.

5. Reprezentatívne okolie

Dôležité je aj okolie vašej kancelárie. Zamestnanci ocenia blízkosť reštaurácií, kaviarní a tiež možnosti služieb. Počas prestávky na obed si potom ľahko môžu vybaviť poštu, banku alebo odniesť oblečenie do čistiarne. V okolí Nivy Tower nájdete širokú ponuku služieb ako sú spomínané reštaurácie, obchody, banky, pošta či výbornú dostupnosť verejnej dopravy. Do centra mesta vám to pešo zaberie len 15 minút! Qubes je len na krok od coworkingu HubHub, kde si môžete ísť po radu alebo vymeniť skúsenosti s inšpiratívnymi odborníkmi.

6. Možnosť krátkodobého prenájmu

Pri výbere kancelárskych priestorov stavte na flexibilitu – samotných kancelárií aj zmlúv. Kancelárie s rozmanitými pracovnými priestormi dodávajú pracovisku veľmi žiadaný pocit autonómie. V závislosti od potrieb vašej firmy na trhu nájdete prenájom jednotlivých stolov, aj celé zasadacie miestnosti. S Qubes sú všetky zmluvy prehľadné, jasné a jednoduché. Dostane vás predovšetkým možnosť krátkodobého prenájmu a veľký balík služieb zahrnutých v jednom poplatku. Kedykoľvek máte možnosť zmeniť veľkosť vášho priestoru podľa potrieb firmy. Takúto flexibilitu oceníte napríklad vtedy, ak vaši zamestnanci pracujú na diaľku a priestory potrebujete len na občasné spoločné stretnutia.

Kancelárske priestory majú čoraz väčší vplyv na schopnosť firmy prilákať a udržať si zamestnancov. Spýtajte sa preto na názor priamo ich. Nájdite si čas a vypočujte si, čo je pre vašich zamestnancov v ich pracovnom priestore najdôležitejšie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *