Doplnky, ktorými v zime zútulnite váš domov

Nástup zimy znamená kratšie dni a teda aj viac času stráveného v našich príbytkoch.  Príchod zimy je pre mnohých ľudí tmavý a ponurý, ale nemusí byť. Toto je ideálny čas dať svojmu domovu zimný vzhľad a premeniť ho na útulné útočisko, po ktorom ste vždy túžili. Nemusíte míňať tony peňazí ani kompletne rekonštruovať svoj domov, možno už tieto veci máte a neuvedomili ste si to, tak či onak, máme pre vás niekoľko skvelých tipov, ako premeniť váš domov na ideálne miesto na prečkanie zimy.

 

Deky a prehozy

Prehozy a deky sú asi prvé, čo vás napadne pri zimných dekoráciách. Teploty klesajú a vy sa chcete okamžite zabaliť a ľahnúť si na pohovku. Nezostávajte len pri jednej, prehoďte a navrstvite prikrývky na gauč a posteľ z klasických zimných látok, ako je fleece, kožušina, vlna a flanel.

 

Teplé podlahy, teplé nohy

Nie je nič horšie, ako sa zobudiť a položiť chodidlá na mrazivo studené podlahy. Okrem prebytočných chlpatých ponožiek a papúč sú koberce najlepším riešením. Nielenže udržujú vaše chodidlá v teple, ale pomáhajú izolovať vašu miestnosť. Toto je dvojitá výhra, získajte skutočné teplo a vzhľad tepla jedným ťahom. To platí najmä vtedy, ak si vyberiete koberce, ktoré sú huňaté alebo hrubé. Hrubé koberce a koberce s dlhým vlasom sa môžu ťažšie čistiť. Vyriešite to tak, že  si zaobstaráte menšiu verziu, napríklad behúňove koberce vedľa postele.

 

Zakryte svoje súkromie

Závesy sú skutočne jednoduchým spôsobom, ako dodať vášmu priestoru teplo. Možno už máte záclony,  tie ľahké, priesvitné, ktoré sú ideálne na leto, aby prefiltrovali horúce svetlo, ale v zime je najlepšie prejsť na ťažšiu látku so sýtymi farbami, ktorá bude siahať až na podlahovú krytinu.

Tieto nevyhnutné zimné dekorácie urobia váš domov tak útulným, ako je to len možné, a pomôžu vám prekonať zvyšok  dlhej studenej zimy, ktorá vás čaká. Od útulných prikrývok až po mäkké vankúše so snehovými vločkami, tieto dekoratívne akcenty sú ideálne pre zimné obdobie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *