Stavte doma na pohodlie

Hľadáte spôsob, ako zútulniť príbytok a zároveň doň napasovať aj pohodlné kúsky. Nábytok a ďalšie príslušenstvo sú veľmi dôležité nielen z hľadiska kvality, ale aj komfortu. Kde inde by ste totiž mali načerpať energiu, ak nie práve doma?

 

Poobzerajte sa po pohodlnom kresle

Radi trávite čas doma s rodinou pozeraním televíznej relácie alebo dobrého filmu? Zainvestujte do polohovacieho kresla, v ktorom sa vám bude sedieť priam božsky. Kreslo skvele zapadne do vašej obývačky a jedinečný systém polohovania vám prinesie nečakaný komfort. Ovládanie kresla je skutočne veľmi jednoduché – zabezpečuje ho páka na boku. Zvládnete ho teda bez najmenších ťažkostí.

Vyberať si môžete z hojdacích kresiel rôznych farieb – od čiernej cez hnedú až po mahagónovú, alebo z tých klasických polohovacích.

 

Vymeňte starú posteľ

Obľúbenými sa stávajú práve postele z masívu, ktoré sú vyrobené z ekologicky nezávadného dreva. Vďaka nim budete prepojený s prírodou, čo vám pomôže počas spánku načerpať energiu. Posteľ z masívu totiž podľa staročínskeho umenia Feng Shui predstavuje živel zeme.

Trápia vás krčná chrbtica?

Ak patríte medzi tých, ktorých trápi krčná chrbtica, popremýšľajte o výmene starého vankúša za nový. Usedavý spôsob života a stres v práci vám určite nepomáhajú. Preto si aspoň doma spravte pohodlie a uľavte si. Voľba správneho vankúša totiž neovplyvňuje len kvalitu spánku, ale má výborný relaxačný účinok.

Vankúše z pamäťovej peny sa pri kontakte s teplom tela prispôsobujú jeho anatómii. Vankúš nevytvára protitlak a stabilizuje tak chrbticu v optimálnej polohe.

Medzi často dopytované patria tiež vankúše z bio peny, ktoré obsahujú prírodné oleje. Tie zaisťujú vyššiu elasticitu, tvarovú stálosť a navyše majú výborné ortopedické vlastnosti. Vďaka bio materiálu bude váš spánok zdravý, nerušený a aj vašej krčnej chrbtici sa uľaví od bolestí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *