Letné trendy pre manikúru, ktoré určite skúste

Aj v lete chceme vypadať dokonalo. Dávame si záležať na našom vzhľade počas dovolenky, ale aj v práci, kedy vzhľadom k úspornejšiemu letnému oblečeniu ešte viac vyniknú naše nechty a manikúra. Mnohým z nás sa nevyhne ani práca na záhrade, a práve ona sa podpíše aj na našich nechtoch. Nedokonalosti zamaskuje kvalitný lak. Naviac existujú aj laky, ktoré už neprekvapí ani trochu drsnejšie zachádzanie – napríklad keď potrebujú vyplieť naše paradajky, či keď sa pustíme do presádzania byliniek.

 

Letné nechtové trendy

Nechtové trendy sa menia rovnako rýchlo, ako trendy v oblečení, alebo v módnych doplnkoch. Je to logické, veď spolu úzko súvisia a doplňujú sa. Túto sezónu sa vrhnite na neónové farby. Ak sú na vás predsa len príliš odvážne, riešením sú laky na nechty v sýto žltom, oranžovom, alebo krvavo červenom odtieni. Zo studených odtieňov je hitom olivovo zelená a temne modrá farba.

 

Ozdobte si nechty

Letným trendom sú ale aj zdobené nechty. Nemusíte chodiť na profi manikúru. Naopak. Rôzne zdobenie na nechty si zadovážte domov. Hitom sú nechty so zvieracími vzormi, s bodkami, ale aj s efektom batiky. Všetky tieto vzory sa dajú veľmi ľahko na nechty aplikovať aj v domácom prostredí. Použiť môžete vodolepky, zdobiace fólie, ale aj pečiatky na nechty. Úžasne vypadajú samolepky s laserovým efektom a rôzne 3D kovové zdobenie. Práve s ním vytvoríte na nechtoch módne bodky.

 

Kvalitné gél laky ustoja aj letné radovánky

Kvalitné laky na nechty nám šetria prácu a sú zárukou, že nezažijeme faux pas kvôli rozpadajúcej sa manikúre. Gél laky sa aplikujú jednoducho ako klasické laky, ponúkajú ale výdrž až tri týždne. Rozdielom je len to, že k ich vytvrdnutiu potrebujete UV/LED lampu. Pokiaľ ju ešte nemáte, určite si ju konečne kúpte. Táto malá investícia vám ušetrí veľa času a vaša domáca manikúra bude zrazu vypadať ako od profesionálov.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *