Erotika pod stromček patrí a s našimi tipmi určite nešliapnete vedľa

Určite ich poznáte – tajomné darčeky v lesklom papieri, krčiace sa pod obrou vrstvou bielizne, kde pokorne čakajú, až na ne v tmavom byte, v ktorom už všetci spia, príde čas. Čas, ktorý im dovolí dokonale zažiariť na celkom inom poli ako obvykle – vo zvodnom prítmí manželskej spálne. A aké erotické darčeky sú trendy túto sezónu?

 

Štipka zdravia a prísľub vzrušenia kedykoľvek a kdekoľvek

Venušine guličky nájdeme pod darčekovou stuhou zďaleka najčastejšie. Ich pestré farby a ergonomický tvar dokážu zaujať na prvý pohľad. To najdôležitejšie z nich sa ale skrýva vnútri – pohyblivé jadro narážajúce na steny guličiek pri akomkoľvek pohybe. Vibrácie sa potom šíria celým klinom a veľmi skoro privedú ženu k orgazmu. Celý proces navyše posilňuje svaly panvového dna, takže ide o dobrú prevenciu pred inkontinenciou a inými problémami. A mimochodom spevnené svaly sú tiež oveľa ústretovejšie k najrôznejším typom dráždenia.

 

Aké kúzla sľubujú luxusné vibrátory?

Pocit ozajstného ľudského dotyku a bohaté príslušenstvo – to sú hlavné lákadlá luxusných vibrátorov. A ako ich spoznáte od ich konkurentov?

Väčšina výrobcov vyrába svoje luxusné vibrátory z lekárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný a hypoalergénny. Častou variantom silikónu je tzv. umelá koža (Cyber Skin, Love Clone, Nature Skin pod.). Ide o najkvalitnejší variant silikónu vôbec! Vďaka dobrému prenosu tepla možno pohmatom len ťažko rozpoznať rozdiel. Je vhodný aj pre ženy trpiace problémami so zápalmi pošvy a pre tehotné i dojčiace matky.

 

Príslušenstvo luxusných vibrátorov

Medzi najčastejšie príslušenstvo luxusných vibrátorov patrí rozhodne diaľkové ovládanie s možnosťou výberu niekoľkých rýchlosťou a štýlov vibrácií. Ženská pošva si totiž na stále rovnaké vibrácie čoskoro zvykne a očakávaný orgazmus sa potom dostavuje horšie alebo vôbec nie.

Často v krabičke nájdete aj nabíjačku a ozdobné puzdro, do ktorého vibrátor po použití uložíte. Odporúčame zamerať sa na výrobky s magnetickým dobíjaním, ktoré sú vďaka svojej vodotesnej úprave vhodné aj do vane. Vďaka tomu sa vám otvorí množstvo nových možností, ktoré určite nezostanú nevyužité.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *