Aj zlaté šperky sa dnes nakupujú na internete

Nie je to žiadna novinka, na internete už dávno nakúpime zlaté, ale aj tie drahšie diamantové šperky. Čo ale možná neviete, že s koronavírusovými obmedzeniami sa na internet presunuli aj obľúbené zlatníctva, ktoré nie sú „no name“ firmami, ale tradičnými predajcami zlatých šperkov. S dôverou si u nich zlaté šperky nakupujeme v kamennom butiku a teraz máme možnosť ich nakúpiť aj online. Na internete nájdete aj tradičné klenotníctvo – Zlatníctvo Viktória.

Zlatníctvo Viktória nájdete v ZOC Max v Nitre, v OC MAX v Trnave, či v Moste pri Bratislave. Sortiment zlatníctva však nechýba ani na internete. V e-shope si vyberiete nádherné nádherné zlaté šperky pre akúkoľvek príležitosť. Kedy sa hodí venovať šperk a nie lacnejšie striebro či bižutéria?

 

Zlaté šperky sú hodnotným aj symbolickým darčekom

Sú príležitosti, kedy chceme dodať daru väčšiu vážnosť. Práve vtedy je dobré venovať zlatý šperk. K narodeniu dieťatka môžeme po dohode s rodičmi venovať zlaté náušničky. Pozor, mnoho rodičov dnes nenecháva deťom ušká prepichnúť, či sú náušničky ako darček v rodine výsadou napríklad pre starú mamu. Ak je to tak, máte aj inú možnosť. Venovať sa dá prívesok či zlatá súprava, do ktorej raz dievčatko dorastie.

Zlatým musí byť aj zásnubný prsteň. Ak je vaša partnerka viac orientovaná na biely kov, môžete zvoliť biele zlato. Ako zásnubné sa hodia drahšie briliantové prstene. Zlaté prstene však môžete venovať aj k rôznym výročiam, k Valentínovi, dokonca ani nemusia byť výhradne darčekom pre ženu od muža.

 

Do módy sa vrátilo ružové zlato

Zlaté prstene z bieleho aj žltého zlata si podelili svojich obdivovateľov. Avšak je tu taktiež ružové zlato. Ešte pred nedávnom sa šperky z neho pokladali za mierne archaické. Dnes je všetko inak. Práve o ružové zlato je veľký záujem. Šperkov z neho je menej, o to atraktívnejšie potom pôsobia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Aj zlaté šperky sa dnes nakupujú na internete, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *