Potrebujete elektromotory? Vieme, kde ich kúpiť

Elektromotory nachádzajú uplatnenie v celej škále priemyselných odvetví. Uplatnenie však nájdu aj v strojoch pre domáce použitie. Potrebujú ich výrobcovia zariadení, sú nutné pre ich servis, a dopyt po nich majú aj domáci majstri.

Elektromotory nie sú ničím iným než elektrickými strojmi. Premieňajú elektrickú energiu na mechanickú prácu, alebo naopak. Väčšinou ide o indukčné stroje. Ich princíp je postavený na tom, že využívajú silové účinky magnetického poľa.

O tom, že sú elektromotory skutočne využívané stroje, vypovedá aj fakt, na ktorý upozorňuje ich predajca, e-shop Elektromotory.sk. „Celosvetovo sa až 75 % vytvorenej elektrickej energie spotrebuje pri činnosti elektromotorov,“ konštatuje na svojich webových stránkach.

 

Firma sa zameriava na predaj elektromotorov pre rôzne odvetvia a použitie

V jej sortimente nájdete predovšetkým stroje špičkovej európskej kvality, elektromotory VYBO Electric. Ide o spoľahlivé a robustné zariadenia s nízkou poruchovosťou, a to od výkonu 0,1 kw až do 40 000 kW (teda 40 MW). Ďalšími značkami elektromotorov v sortimente sú Siemens, ABB a MEZ.

Firma predáva elektromotory s otáčkami 750, 1000, 1500 a 3000 otáčok. Ďalej jednofázové elektromotory vhodné pre 230 V, elektromotory vysokých výkonov, brzdové a krúžkové elektromotory, elektromotory do výbušného prostredia, frekvenčné meniče, špeciálne elektromotory, elektroprevodovky a prevodové motory. Najpredávanejšia je štandardná rada elektromotorov pod označením LC a AL, a to s výkonom do 400 kW.

 

Elektromotory pre okamžité riešenie havarijných situácií

Nech dôjde k poruche vášho elektromotoru vo sviatok, cez víkend, či v noci, firma vám je schopná dodať okamžite náhradný. Funguje totiž v režime 24/7 po celých 365 dní v roku.

Spoločnosť má veľkú časť svojho sortimentu skladom. Ide o elektromotory aj frekvenčné meniče do 1500 kW. V prípade potreby vám náhradné zariadenie firma ihneď sama dopraví na miesto určenia. Okamžité je aj zaslanie potrebnej výkresovej dokumentácie, či riešenie prípadných úprav podľa potrieb zákazníka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Potrebujete elektromotory? Vieme, kde ich kúpiť, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *