Potešte svojich blízkych originálnymi fotodarčekmi

Fotografie uctievajú spomienky, ktoré si vytvoríte so svojimi blízkymi. Zachytávajú tie výnimočné chvíle pri oslave narodenín alebo svadby a pripomínajú nám šťastné časy. Nielen na Vianoce je vhodný čas obdarovať svojich blízkych.

Môžete tak urobiť počas celého roka. Rozdávajte radosť a darujte im originálny fotodarček.

Foto prikrývky

Tieto prikrývky sú dostupné buď z flicu, plyšového flicu alebo bavlny a nájdete ich v rôznych veľkostiach, a môžu byť ozdobené všetkými vašimi obľúbenými fotografiami a spomienkami. Je to ideálny darček pre páry, ktoré ozdobia deku svojimi romantickými fotografiami.

Fotka na skle

Nechajte si vyrobiť ultra elegantné sklenené výtlačky pri zachovaní uhlíkovo neutrálnej udržateľnosti počas celého výrobného procesu.  Tlač na sklo umožňuje ozdobiť pohár či šálku vašimi obľúbenými fotografiami.

Puzzle

Puzzle sú často považované len za hračky, a preto sme sa s nimi väčšinou stretli v detstve. Nielenže sú zábavné, ale dokonca poskytujú mnoho zdravotných výhod pre náš mozog. Riešenie hlavolamov si zvyčajne vyžaduje určitú úroveň myslenia, sústredenia a trpezlivosti. Musíte zapájať svoju duševnú energiu, ale aj myseľ. Takže sústredenie sa na kúsky alebo na obraz počas dlhšej doby pôsobí meditatívne, čo vám pomôže spojiť kúsky skladačky dohromady. Výsledkom je, že vo vašom mozgu sa uvoľňuje dopamín, ktorý pozitívne ovplyvňuje vašu náladu. Skladanie podporuje krátkodobú pamäť. Ak budete puzzle skladať pravidelne, v  dôsledku toho  posilníte ešte viac svoju krátkodobú pamäť na ďalšie aspekty života, ako je hľadanie kľúčov od auta alebo peňaženky. Preto sú puzzle ideálnou voľbou ako foto darček pre starých rodičov. Veď nič nenaplní srdce našich starkých tak ako deti. A keď zobrazíte podobizeň ich vnúčat v podobe puzzle, určite si ich radi zložia. Túto sviatočnú sezónu im môžete urobiť radosť tým, že puzzle vyplníte jednou alebo viacerými osobnými fotografiami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *