Pokazila sa vám práčka? Vďaka náhradným dielom nemusíte hneď zháňať novú

V dnešnej dobe je pre mnohé domácnosti kúpa práčky veľkou investíciou. Mnohí na tento biely nepostrádateľný spotrebič šetria aj niekoľko mesiacov, ak nie rokov, keď vedia, že ich spotrebič je už niekoľko rokov starý a je možné, že sa tento rok, za rok alebo v nie príliš vzdialenej dobe pokazí. Ak máte poruchu práčky, ktorá ešte nie je taká stará, určite sa oplatí zistiť, či nie je lepšie kúpiť namiesto novej len nový náhradný diel. Kde ich môžete zohnať, ale tiež si nechať poradiť, či už si nie ste poruchou istí, alebo si nie ste istí tým, čo presne dopytujete?

Náhradné diely na práčky mnohých výrobcov

Na našom trhu si môžete kúpiť mnoho druhov práčok. Ide o značky Whirlpool, Beko, Indesit, Electrolux, Zanussi, často je to aj Bosch, Samsung, AEG, LG… Všetky nájdete na webových stránkach trust-sk.eu. Môžete sa zoznámiť s pánom Robertom Krakovským a kontaktovať ho buď e-mailom na trust@trust-sk.eu, SMS správou alebo telefonátom na 0904 459 735. Tiež sa dá správou poslať foto výrobného štítku práčky a foto dielu. Je lepší písomný kontakt, pretože cez deň je pán Krakovský veľmi vyťažený a nie je ľahké ho zastihnúť. Telefonovať mu môžete od 9 – 14 hodín.

Kúpiť si u neho môžete kvalitné diely pre práčku s doručením expresne rýchlo, pretože navyše používané diely na opravu má vždy skladom. Môžete využiť všetky jeho skúsenosti pri opravách elektrospotrebičov, poradiť sa. Ušetríte nemalé peniaze aj čas, poradí s akoukoľvek chybou na práčke, najmä so značkami Whirlpool a Beko.

Na trust-sk.eu zoženiete len kvalitné a originálne náhradné diely overených výrobcov, ktoré uprednostňujú pred lacnými čínskymi náhradami. Je možné tiež dodať ako náhradný diel originálneho čínskeho pôvodu diel európskej značky. Napr. čerpadlo Samsung je v origináli čínske, nahrádzajú ho tu čerpadlom Askoll zo Slovenska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pokazila sa vám práčka? Vďaka náhradným dielom nemusíte hneď zháňať novú, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *