Dekoračné závesy s fotopotlačou dodajú interiéru šmrnc

Závesy vnášajú do domova potrebnú intimitu a pocit pohodlia. Niekedy je ale veľmi ťažké skombinovať množstvo farebnej látky s moderným jednoduchým interiérom. Dekoračné foto závesy sa ale našťastie hodia úplne komkoľvek a ľahko sa môžu stať aj ústredným prvkom miestnosti.

Prečo mať doma závesy

Dôvodov na obstaranie závesov je veľa. Medzi tie najčastejšie patrí pocit bezpečia a intimity vo večerných hodinách, pretože nikomu nie je príjemné, keď sa do rozsvieteného okna pozerajú všetci susedia. Nemôžu chýbať ani v spálni, kde aj cez deň vytvoria pocit ospalého prítmia, ktorý ocenia ľudia pracujúci na nočných zmenách. Dekoračné závesy tiež v lete chránia miestnosť pred prehriatím vďaka slnku zvonku a v neposlednom rade tiež môžu poslúžiť ako náhrada dverí vo veľmi malých priestoroch.

Mať doma aspoň jedny závesy je skoro nutnosť, tak prečo z nich neurobiť dekoratívny a prekvapivý prvok interiéru? Na klasické bavlnené závesy a vzory z doby našich babičiek zabudnite, teraz letia moderné materiály so vzorom vytvoreným kvalitnou fotopotlačou!

FCC-l-4514-r

Foto závesy s originálnymi motívmi

Pestrá dizajnová kolekcia dekoračných závesov tej najvyššej kvality látky aj digitálnej tlače je k dostaniu napríklad na stránkach www.fototapeta.cz. Z palety ponúkaných motívov si vyberie naozaj každý vrátane detí, ktoré tu nájdu aj svojich obľúbených rozprávkových hrdinov (napríklad Disney princezné, Star Wars a ďalšie). Z ponuky veľkostí si vyberú naozaj všetci a dokonca nie je problém vyrobiť fotozávesy presne na mieru.

Dekoračné závesy s fotopotlačou umožňujú nastaviť hustotu a transparentnosť tkaniny presne podľa vášho vkusu. Kolekcia Standard ponúka ľahké zatienenie miestnosti, prevedenie Kreativ poskytuje bežné zatienenie a cez závesy Premium neprenikne ani poludňajšie slnko.

FCR-4204-r

Závesy sú na dotyk veľmi príjemné so zamatovým povrchom, upevňujú sa do štandardných koľajníc alebo garníž za pomoci plastových jazdcov (ktoré sú súčasťou každého balenia). Prať je možné v práčke na maximálnej teplote 40 ° C.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *