Chýbajú vám mentolové cigarety? Kúpte si pukacie mentolové guličky a počas sekúnd si ich vyrobte

Keď sa prestali predávať mentolové cigarety, teda cigarety s mentolovou príchuťou, množstvo fajčiarov z tejto skutočnosti bolo veľmi rozladených. Väčšina, ktorá holdovala tomuto typu cigariet, sa snažila vybudovať si čo najväčšiu zásobu krabičiek, aby mala po čom siahať ešte dlho potom, čo „mentolky“ z pultov obchodov zmiznú.

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorým sa po spomínanom type cigariet občas cnie, môžete si ich doma behom chvíľky „vyrobiť“. Stačí kúpiť si drobné mentolové guličky do filtra.

 

Ako to celé funguje?

100% VEGAN pukacie guličky do cigariet sa behom chvíľky za pomoci aplikátora umiestnia do filtrov cigariet. Patentovaný aplikátor MR. Blast, alebo Insider vám pomôžu umiestniť guľôčku do filtra jednoducho a pohodlne. Potom stačí rýchle puknutie a môžete si vychutnať klasickú sviežu a silnú príchuť mentolu pri fajčení. Tento typ guličiek sa hodí do všetkých druhov cigariet, HEETS aj slim typov.

Guličky sú vyrobené z organických olejov a sú zdravotne úplne nezávadné. V iných krajinách sú pukacie guličky hitom a tu ich poznáva tiež stále viac ľudí.

 

Vyskúšajte rôzne príchute

Mentolová príchuť nie je jedinou, ktorú môžete vyskúšať. Užite si aj exotickú príchuť, jahodovú, colovú, melónovú, liči, čučoriedkovú, hroznovú, jablčnú, citrónovú, broskyňovú s mätou alebo mätovú, višňovú, piňacoláda, marhuľovú alebo s príchuťou cookies. To nie je kompletná ponuka. Dobrou voľbou je aj balenie, ktoré obsahuje mix guličiek, a tak môžete vyskúšať rôzne príchute a vybrať si, ktorá je vám najmilšia a chutí vám najviac.

Aktuálne prebieha na eshop.puknito.sk výhodná akcia, kedy si môžete 100 ks balenia guličiek kúpiť so zľavou 70 – 80% z pôvodnej ceny. Aj niektoré 50 kusové balenia sú v akcii.

Pozrite sa na eshop.puknito.sk a kúpte si pukacie guličky do všetkých druhov cigariet. Môžete si znova vychutnať chuť mentolových cigariet.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Chýbajú vám mentolové cigarety? Kúpte si pukacie mentolové guličky a počas sekúnd si ich vyrobte, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *