Strojové kefovanie a čistenie kobercov v Trenčíne

Naša spoločnosť A SERVIS  LIPKA, s. r. o., dezinfekčné čistenie kobercov, tepovanie sedačiek Trenčín,  vám zaistí hĺbkové strojové kefovanie a čistenie kobercov. Po našej odvedenej práci Vám zostane koberec čistý, dezinfikovaný, zbavený nežiaduceho pachu a všetkých nečistôt. Zároveň vám naša kvalitná chémia spolu s modernými kotúčovými strojmi a vysokotlakovým trojmotorovým vysávačom príjemne oživí celkový vzhľad Vášho koberca.

Metóda strojového kefovania a čistenia je najúčinnejšia a koberce, tak dokážeme zbaviť i tých najsilnejších nečistôt. Koberce čistíme kotúčovým strojom s kefou s vysokou štetinou. Veľkým prítlakom, tu dochádza k silnému a kvalitnému mechanickému vyčisteniu. Vzhľadom k váhe kotúčového stroja a záberu účinnej a šetrnej chémie RS sa nám darí koberce kvalitne vyčistiť a dezinfikovať. Roztoče a nečistoty, ktoré sú usadené hlboko v štruktúre koberca, vykefuje kotúčový stroj, chémia RS vytvorí chemickú a dezinfekčnú reakciu na vodnej báze a všetky znečistenia spolu s vodou následne vysajeme trojmotorovým priemyslovým vysávačom do sucha. Touto metódou sa koberec kvalitne preperie, vykefuje, vyčistí, prežiari a zanechá nečesaný chlp vášho koberca. Tým dochádza i k predĺženiu životnosti koberca.

Zásadne nevyužívame metódu extrakčnú, je síce lacnejšia, ale zďaleka nedosahujeme takých výsledkov. Už niekoľkokrát sme sa stretli s tým, že extrakčnou metódou čistený koberec mal po zaschnutí viditeľné fľaky a  nešťastný zákazník sa obrátil na našu firmu, aby sme koberec vyčistili našou overenou metódou strojového čistenia. Naše ceny sa pohybujú v priemere od 1,- eur/m2 nad 100 m2, u menších plôch je cena dohodou. Uvedomujeme si, že cena je o málo drahšia než u konkurencie, ktorá sa v priemere pohybuje okolo 0,5 eur/m2 za extrakčné – mokré čistenie, ale naša strojová metóda je niekoľkonásobne pracnejšia, časovo náročnejšia a v každom prípade účinnejšia. Zamestnanci našej upratovacej firmy sú preškolení profesionáli, ktorí vedia ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy.

 

 

Krásne čisté okná i bez leštidiel! Umývanie okien, čistenie fasád Trenčín

Pracujem vo firme v centre Trenčína, na veľmi rušnej a prašnej ulici. Naše kancelárie majú veľa okien, čo je skvelé, aspoň človek nie je odkázaný iba na umelé svetlo. S presklenými plochami idú avšak, ruka v ruke, starosti s umývaním.

Chodia k nám samozrejme firmy na umývanie okien, ale i keď sa po ich odchode okná krásne lesknú, niekedy sú na nich šmuhy a nevydržia byť čisté príliš dlho. Dávali sme to vždy za vinu prašnej ulici, na ktorej sa kancelária nachádza, ale dozvedeli sme sa, že to môže byť i prípravkami, ktoré daná firma využíva. Rozhodli sme sa, že vyskúšame inú firmu, nech máme nejaké porovnanie.

Na internete som našiel veľa dobrých odporúčaní na A SERVIS LIPKA s.r.o.,  Výškové práce Trenčín, čištění fasád, umývání oken, skleněných balkonů. Okná umývajú klasickou metódou, nepoužívajú žiadne leštidlá, okná dolešťujú iba suchou plienkou. Navyše majú všetky potrebné vybavenia i pre výškové práce a nie je im potrebné zaisťovať nič osobitne. Pozvali sme si ich a boli sme vážne milo prekvapení.

Páni boli veľmi flexibilní, nemali problém prísť ani po pracovnej dobe, aby nás nerušili pri práci. Boli veľmi šikovní a príjemní. Bolo vidieť, že si dávajú na práci záležať. Okná i rámy perfektne umyli a okná vyleštili tak, že sa krásne leskli. Hovorila som im, že od ostatných firiem boli niekedy okná samá šmuha a po pár týždňoch už boli zase veľmi špinavé. Pracovníci A SERVIS nás zoznámili s tým, že to boli isto firmy, ktoré využívali leštidlá, a preto sa nečistoty na oknách viac zachytávali. Kto by to bol povedal.

Po umytí a vyleštení nám okná ošetrili nano impregnáciou, takže teraz bude na nejakú dobu stačiť na umytie iba vietor a dážď, ktorý špinu, vďaka nano impregnácii odveje preč. Avšak pokiaľ bude potrebné okná znovu umyť, myslím, že na čistenie okien, Trenčín, si už inú firmu nepozveme. Boli sme veľmi spokojní a môžeme A SERVIS vrelo odporučiť!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *