Pomoc, ukradli mi auto!

Stalo sa vám to už? Mali ste špičkový bezpečnostný systém, alarm taký citlivý, že ho spustí aj myš, bez páky na volante ste sa nepohli od auta ani na krok a predsa – v jedno ráno ste ho nenašli na svojom mieste. Šok. Zlosť. Polícia. Papierovačky. A … čakanie. Povedzme si rovno – väčšinou zbytočné. Pretože pravda je taká, že autá sa kradnú. A stále sa kradnúť budú. Jediné čo môžete spraviť vy, je zabezpečiť všetko preto, aby ukradnúť to vaše bolo čo najkomplikovanejšie. A ak sa to predsa len stane, tak by ste mali mať veci zariadené tak, aby ste okrem auta nezostali aj bez prostriedkov.

Niektorí zlodeji nechcú konkrétne vaše auto. Môže im ísť výlučne o jeho vybavenie alebo sa chcú len pkráovoziť. Aj keď vtedy máte väčšiu šancu, že sa k svojmu miláčikovi opäť dostanete, neviete v akom stave bude. Výbavu si budete musieť dokúpiť a cudzia osoba sa pri vození asi tiež nebude správať k vášmu autíčku s úctou.

 

Riešenie existuje – proti krádeži sa poistite

Dnes máte možnosť veľmi jednoducho a rýchlo si zriadiť poistenie proti krádeži auta. Je cenovo viac než dostupné a vybavíte ho pohodlne aj online. Pozreli sme sa za vás na výhody poistenia, ktoré ponúka spoločnosť Onlia.sk, ktorá nás oslovila množstvom pozitívnych referencií a starostlivým proklientskym prístupom:

● Priamo na stránke spoločnosti si môžete jednoducho vypočítať koľko by vás poistenie pri krádeži auta vyšlo.

● Poistnú zmluvu môžete uzatvoriť aj online, takže vás nečakajú žiadne otravné návštevy pobočky.

● Máte k dispozícii aj mobilnú aplikáciu, cez ktorú môžete ihneď poistnú udalosť nahlásiť (pretože čas hrá pre vás).

● Poistenie pri krádeži auta zahŕňa okrem krádeže celého vozidla aj krádež štandardnej a doplnkovej výbavy (pozor, sem nepatrí napríklad mobil, ak si ho necháte v aute) a poistené máte aj neoprávnené použitie vozidla cudzou osobou.

● Okrem poistenia má Onlia.sk pre klientov k dispozícii aj zoznam zmluvných autoservisov, kde môžete bez čakania vyriešiť škodovú udalosť.

Neváhajte. Správne vybrané poistenie u spoločnosti, ktorá sa o svojho zákazníka vie postarať, vám prinesie upokojujúci pocit, že ste spravili všetko preto, aby ste v prípade krádeže auta nezostali úplne „bez motora“. Pretože autá sa kradnú…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *