Punčová, Sacher aj pistáciová. Ako na tortu pre oslávenca bez stresu, pečenia a neporiadku?

Oslava má byť výnimočná. Nie však výnimočne sa jej príprava zvrtne na deň plný stresu, neporiadku v kuchyni či naháňania sa. Máme však pre vás osvedčený recept, ako si narodeniny, meniny alebo iný významný deň osladiť tak, aby aj bez práce boli koláče. Alebo skôr torta? V každom prípade, eshop s dezertmi, tortami a zákuskami Sladkosti pre hostí sa o všetko postará.

 

Punčová, sacherová, pistáciová aj Pavlova. Ktorú tortu na oslavu si vyberiete vy?

Torty na oslavu si v Sladkostiach pre hostí môžete vybrať od výmyslu sveta – od nesmrteľných, ako punčová, písecká či jadran torta cez svetové klasiky, ako Sacherova alebo Pavlova torta, až po tiramisu, krémešovú či nugátovú tortu.

„Do ponuky zaradíme iba dezerty, s ktorými sme maximálne spokojní. Ak by som však mala vybrať najväčšie hity, určite to sú punčová torta, čokoládovo-banánová alebo pistáciová torta. U nás si však vyberie skutočne každý: od sviežich cez plné čokoládové tóny až po krehké pavlovky,“ približuje ponuku Sladkosti pre hostí manažérka Zuzana.

 

Nielen torty, ale tiež slané pečivo a iné lahodné dezerty

Sladkosti pre hostí však neponúkajú iba torty na oslavu, v e-shope nájdete tiež vyladené tradičné koláče, lahodné dezerty, ako panna cotta, tartaletky či tiramisu. Samozrejmosťou je aj slané pečivo zastúpené už legendárnymi oškvarkovými pagáčmi i oškvarkovoslivkovými taštičkami, ktoré dopĺňa sezónne pečivo. Napríklad na jar to boli kapustníky.

Sladkosti pre hostí nie sú e-shop iba pre domácnosti, svadobné torty a ponuka pre kaviarne je rovnako dôležitou súčasťou ponuky. Majstri sladkého remesla sa tiež postarajú o výslužkové balíčky pre svadobných hostí či nastajlovanie celého Candy Baru počas vašej svadby v spolupráci s odborníkmi.

 

Ako si objednať tortu zo Sladkosti pre hostí

Internetový obchod Sladkosti pre hostí má výrobu v Žiline, pobočky má však na celom západnom Slovensku. E-shop s tortami, dezertmi a slaným pečivom má svoje výdajne v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Nitre. Ako si však objednať tortu na oslavu, aby ste ju naozaj mali bez práce?

Internetový obchod Sladkosti pre hostí je prehľadný, prepracovaný a vyladený. „Investovali sme veľa do nášho e-shopu, aby boli zákazníci spokojní. Spätná väzba od našich klientov hovorí, že sa nám to podarilo. Stačí si vybrať koláčik, dátum vyzdvihnutia a mesto, v ktorom si objednávku preberiete a pohodlne ju zaplatíte online,“ približuje fungovanie manažérka Zuzana.

 

Radi by ste vyskúšali, že aj torta bez práce môže chutiť kráľovsky? Objednajte si na www.sladkostiprehosti.sk.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *