Počuli ste už o pôžičke zadarmo?

Rozmýšľate o tom, že si požičiate peniaze, no neviete, ktorá pôžička je pre vás najvýhodnejšia? Na trhu s pôžičkami nájdete obrovské množstvo typov a druhov pôžičiek. Od klasických ako bezúčelové až po menej typické ako pôžičky zadarmo. V tomto článku sa dozviete, aké výhody a nevýhody prinášajú práve tieto menej známe druhy pôžičiek – pôžička zdarma, bez registra a pôžička pred výplatou.

Pôžička zdarma

Túto možnosť, ktoré ponúkajú iba niektoré spoločnosti. O čo ide? Ako získať prvú pôžičku zdarma v Českej republike? Keď si požičiavate peniaze prvýkrát od danej spoločnosti, ako bonus k tomu dostanete to, že nemusíte platiť žiadne úroky, žiadne poplatky. Prvýkrát si požičiate 200 €, a keď ich vrátite podľa zmluvy, neplatíte žiadne úroky, jednoducho vrátite tých istých 200 €. Nevýhodou je, že si ju môžete zobrať iba jedenkrát. Prípadne môžete nájsť iné spoločnosti, ktoré tiež ponúkajú túto možnosť.

Pôžička bez registra

Je to forma pôžičky, pri ktorej sa spoločnosť nebude pozerať do registra dlžníkov. Čiže ju nebude zaujímať, či máte podlžnosti alebo nie. Nevýhodou je, že ide o krátkodobú pôžičku s pomerne vysokými úrokmi, pretože spoločnosť, ktorá vám požičiava peniaze, ide do väčšieho rizika ako vtedy, keď nahliadne do tohto registra dlžníkov. Chcete sa o pôžičke bez registra dozvedieť viac? Klinite sem.

Pôžička pred výplatou

Mešká vám výplata alebo kvôli neočakávanému výdavku ste bez peňazí? Presne pre tieto prípady je tu táto pôžička. Získajte pôžičku pred výplatou a obdržte peniaze do rekordne krátkeho času. Ide o expresnú pôžičku s krátkou dobou splatnosti. Nevýhodou je, že čiastka, ktorú si môžete požičať je pomerne nízka, takže ide skutočne len o zaplátanie nelichotivej situácie tesne pred výplatou a nie o peniaze, ktoré by ste výraznejšie mohli investovať.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *