Oblečte sa módne a elegantne do práce

Ako vypadá nová elegancia do práce? Poďte sa pozrieť na pár trendov, ktoré letia, ale súčasne s nimi neporušíte ani ten najprísnejší dress code vašej firmy.

 

Dámske blúzky ako z osemdesiatok

Už žiadne nudné košeľové blúzky v pánskom strihu. Do módy a opäť vrátili tie s nadýchanými rukávmi. Sú naberané na ramenách a často majú dekoratívne manžety. Na Fasardi kúpite dokonalú zimnú alternatívu k týmto módnym blúzkam. Vypasované svetríky s naberanými priehľadnými rukávmi. Takže aj keď u vás vo firme svetre a pulóvre nie sú povolené, tieto sú od elegantných blúzok k nerozoznaniu.

 

Puzdrové sukne s nápadom

Zapadá u vás vo firme do oficiálneho dress code puzdrová sukňa, ale vás už poriadne nudí? Skúste takú, ktorá vypadá ako z kože, má vyvýšený pás nižšie posadené pútka na opasok zaväzujúci sa na mašľu. Sukňa má skvelý strih a dokáže vytvoriť elegantné outfity aj s pulóvrami zakasanými do sukne.

 

Malá čierna elegancia

Mať po ruke kratšie čierne šaty nekomplikovaného strihu sa vždy vyplatí. Elegantne vypadajú v práci, dajú sa obliecť na večierok, party aj do divadla. Pokiaľ sú z dobrého materiálu, nevyžadujú ani žehlenie. Sú „prvou pomocou“ kedykoľvek vo chvíli, keď zrovna neviete čo na seba. E-shop Fasardiofficial.sk podobné šaty dozdobil ešte kožušinkou na rukávoch. Vypadajú nádherne.

 

Svetrové šaty povolené

Dámska móda fandí pohodlným strihom a bezúdržbovosti. Žiadne žehlenie ani špeciálne čistenie. Aj preto sú hitom svetrové šaty. Keď ich oblečiete k lodičkám na opätku, ustoja aj v kancelárii. Ak k nim obujete tenisky, sú úžasným voľnočasovým kúskom. Proste šaty, ktoré nájdu uplatnenie v mnohých životných situáciách a ktoré vás urobia vždy krásnou.

 

Najpredávanejšie módne hity

Hľadáte niečo skutočne originálne? Medzi najpredávanejšie šaty patria u Fasardi asymetrické oversize šaty. Dajú sa nosiť s lodičkami, k vysokým čižmám, ale aj k extra úzkym džínsom či k dekorovaným legínam. Vždy vypadajú inak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *