Mefisto – pekelne kvalitný čistiaci prípravok

Grilovanie je každým rokom vyhľadávanejšou aktivitou, ktorá predtým bola spájaná výlučne s americkými filmovými trhákmi odohrávajúcimi sa na predmestiach v bohatej štvrti. Tento neoficiálny kulinársky šport sa s príchodom moderných grilov a možnosťou vytvorenia elegantného posedenia stáva neoddeliteľnou súčasťou jarnej, letnej aj jesennej sezóny. V prípade, že gril vlastníte, určite nám dáte za pravdu, že keď vám pripomenieme tie mastné taniere a ďalšie náčinie po dokončení hodov, konca grilovačky sa dočkať nechcete. Našťastie žijeme v dobe, keď nie je väčší problém nájsť účinný čistiaci prostriedok, ktorý sa s mastnotou a zvyškami potravín dokáže počas veľmi krátkej chvíle vysporiadať. Mefisto sa používa na odstránenie mastnoty z povrchu skiel dvierok krbových kachlí aj vložiek krbov alebo grilov.

Prípravok na odstraňovanie nečistôt Mefisto

Prípravok na odstraňovanie sadzí a mastnoty je pre lepšiu ovládateľnosť obdarený inteligentným rozprašovačom. Jeho využitie je rozsiahle. Poradí si so všetkým od skla krbových dvierok až po zaschnutú mastnotu z prepálených tukov a potravín.

Je bezpečný pre všetky typy grilov a materiálov používaných na výrobu jednotlivého náčinia na prípravu pokrmov spojených s grilovaním. Prípravok je na báze gélovej suspenzie, ktorá vďaka svojim unikátnym vlastnostiam po aplikácii na dané miesto nesteká. Navyše má príjemnú vôňu červeného pomaranča.

 spray-315164_640

Veľký mýtus ohľadom nečistôt

Medzi ľuďmi a vlastníkmi grilov panuje jeden veľký mýtus, že všetky nečistoty zachytené na mriežke alebo náradí možno v ďalšom kole vypáliť. Tento omyl je celkom rozšírený, avšak úplne scestný. Oheň tieto nečistoty iba opätovne prepáli a z takéhoto postupu získate vedľajší karcinogénny produkt, ktorý je pre ľudské zdravie nebezpečný.

Práve z týchto dôvodov si radšej objednajte mimoriadne účinný čistiaci prípravok Mefisto. Zabudnite na namáčanie alebo dokonca odmáčanie kovových súčastí, kedy možno docieliť znehodnotenie týchto častí. Najlepšou voľbou sú čistiace nestekavé prostriedky v gélovej konzistencii.

 10011280031._._.o

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *