Odpočinok ako čerešnička na torte. Umývačky riadu Gorenje UltraClean „SA“ o to postarajú

Stretnutia s priateľmi sú presne tie chvíle, ktoré dodávajú životu tú správnu iskru. Nenechajte si však pokaziť náladu hromadou špinavého riadu, ktorá zostala v umývadle po slávnostnej hostine. Návrat do reality nemusí byť náročný, keď máte šikovných pomocníkov. Zvyčajne to však nie sú ľudia okolo vás. Tým, na koho sa môžete spoľahnúť, je umývačka riadu určená pre skutočný život – práve ona „SA“ postará, aby ste si chvíle pohody užívali čo najdlhšie. A ešte aj úsporne.

Je dosť možné, že aj u vás doma často počúvate legendárnu frázu, že „SA TO“ umyje. Nekonečným debatám o tom, kto to bude tentoraz, je však koniec. Napríklad umývačky riadu Gorenje UltraClean majú množstvo inovatívnych funkcií, ktoré ukončia každodenné reptanie o tom, kto by sa mal chopiť tejto práce.

Dobrou správou je, že poslúžia rovnako dobre tým, ktorí berú všetko na ľahkú váhu, ako aj tým, ktorí si dávajú záležať a riad v umývačke rovnajú podľa veľkosti i farby.

Nové umývačky riadu majú systém troch košov. Stredný je vybavený guľôčkovými ložiskami pre čo najtichší a najplynulejší pohyb a možno ho ľahko posúvať o 4 cm nahor alebo nadol, takže v umývačke môžete vyrovnať až 16 súprav riadu, misiek a hrncov rôznych veľkostí a tvarov. Všetko ešte viac uľahčuje systém automatického dávkovania umývacieho gélu až na 20 cyklov vopred.

Silná funkcia PowerPlusZone

Funkcia PowerPlusZone využíva špeciálne horné ostrekovacie rameno nad košom na príbory, ktoré s veľkou presnosťou dosiahne do každého rohu vášho riadu a zbaví vás odolných škvŕn  i starostí. Navyše si poradí aj s pripálenými zvyškami jedla v kastróliku – na dne umývacej vane umývačky sa totiž nachádzajú dve špeciálne dýzy CleanZone, ktoré dokážu odstrániť aj odolné nečistoty prúdom vody s vysokým tlakom. Dokonca aj bez predchádzajúceho opláchnutia a zbytočného plytvania vodou.

 

Skutočne čistý riad bez patogénov

Záleží vám na tom, aby bol váš riad naozaj čistý? Umývačky riadu Gorenje UltraClean majú patentovanú UV technológiu, ktorá bezpečne odstráni až 99,9 % škodlivých mikroorganizmov z poslednej oplachovej vody pomocou ultrafialových lúčov, a to aj pri použití úsporného a ekologického programu Eco pri 55 °C. UV technológia je bezpečne umiestnená v hydraulickom systéme umývačky riadu a možno ju aktivovať v kombinácii so všetkými programami. Program Hygiena funguje ako sterilizácia – dojčenské fľaše a detský riad už nie je potrebné vyvárať.

 

AutoProgram – našeptávač umývačky riadu

Bohato stačí čas, ktorý zabralo rovnanie riadu do umývačky. Teraz už nemusíte strácať ani sekundu premýšľaním, ktorý program zvoliť pre riad bez najmenšej špinky. Funkcia AutoProgram využíva špeciálny senzor na zistenie úrovne znečistenia a prispôsobí nielen dĺžku trvania hlavného umývacieho cyklu, ale aj optimálnu teplotu vody. Vďaka tomu ušetríte až 50 % energie, ktorú môžete využiť na iné veci.

 

Dokonale suché

Prečo tráviť ďalšie minúty ručným utieraním riadu, na ktorom sú kvapky? Vďaka funkcii TotalDry dokážu nové umývačky riadu dokonale vysušiť riad s pootvorenými dvierkami v závere cyklu. Je tu však aj nová čarovná funkcia Smart UltraDry, ktorá využíva prídavný ventilátor vo dverách umývačky – všetka horúca para sa najprv odvedie z vane umývačky von a až potom sa dvierka automaticky pootvoria a riad sa úsporne dosuší prirodzenou výmenou vzduchu.

 

Umyje „SA TO“ aj na diaľku

Tie najlepšie nové umývačky riadu majú aj integrovanú wifi, takže ich môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou aplikácie a mobilného zariadenia. A nájdete medzi nimi aj novinky z najúspornejšej energetickej triedy A. Teda – naozaj „SA TO“ urobí samo, a to navyše s naozaj minimálnou spotrebou vody a energie.

Nová umývačka Gorenje

Viac informácií: sk.gorenje.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *