Záhradník v zime drieme, prebuďte ho tým správnym darčekom!

Keď sa v chladnom období roka uloží záhrada k zimnému spánku, začína jej majiteľovi krátky čas pokoja. Avšak, myseľ nikdy nezaháľa a v jeho hlave už vznikajú návrhy na umiestnenie nových záhonov alebo obstaranie krajších záhradných dekorácií. Naštartujte jeho predstavivosť neobvyklým darčekom!

Poštová schránka hovorí TU SOM DOMA

Záhrada by mala byť miestom, z ktorého dýcha atmosféra pokoja a domácej pohody. Tento pocit by mal vyžarovať aj samotný vstup do záhrady – nevzhľadná kovová alebo plastová poštová schránka preto nebude tou najvhodnejšou dekorácií na záhradnú bránku. Kvalitne vypracované drevené poštové schránky sa na tento účel hodia oveľa lepšie.

8089-postovni-schranka-s-rezbou-sedlova-striska (1)Podľa filozofie feng-shui predstavuje drevo dynamickú energiu, ktorá smeruje na nahor a do strán. Je navyše ideálne pre podporenie rodinných vzťahov. Elegantná poštová schránka z hobľovaného dreva s vkusnou rytinou je presne tou príslovečnou bodkou, ktorá dokonalému vstupe do záhrady chýba.

Bezpečné a praktické pieskovisko

Rodina s malými deťmi väčšinou nemá dostatok financií na to, aby zo záhrady vytvorila bezpečné a krásne miesto pre trávenie voľného času.  Najobľúbenejším a navyše veľmi všestranným prvkom sú detské pieskoviská.

Najlepšou voľbou sú tie s praktickým krytom, ktorá zabránia mačkám v prístupe do piesku (a tým aj prenášaniu rôznych chorôb). Detské pieskoviská s krytom Sandy sa navyše dajú v okamihu preskladať do podoby praktickej lavičky na sedenie.

Darček pre skutočného ekológa

Záhrada a ekológia k sebe neodmysliteľne patria. Moderná eko-záhrada sa navyše určite nezaobíde bez kvalitného kompostéra. Zabudnite na najrôznejšie plastové neestetické kúsky a radšej vyberajte z jednoduchých a elegantných drevených kompostérov, ktoré sa vám zapáčia nielen vzhľadom, ale aj príjemnou cenou.

Kompostér doskový možno ľahko zložiť i rozložiť vďaka dômyselnej konštrukcii rohových zámkov a ďalšie časti možno pohodlne pridávať podľa potreby. Šikovného záhradníka potom čoskoro odmení množstvom nádhernej a výživnej zeminy, ktorá je tým najlepším darčekom pre záhradu vôbec.

1492-dreveny-trakar-velky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *