Pomocníci do domácnosti

Pomocníka v domácnosti by ocenila nejedna gazdinka nielen z veľkomesta, ale az z dediny. Dnes majú ženy čoraz menej voľného času a venovať to minimum času, ktoré im zostáva upratovaniu domácnosti nie je ideálnym riešením. Počas týždňa trávi žena väčšiu času v práci, a na rodinu a najmä deti jej zostáva času veľmi málo. Nie je nič ideálnejšie ako stráviť víkend so svojími blízkymi na peknom výlete.

Zdá sa Vám to nereálne, pretože viete, že doma Vás čaká obrovská kopa špinavého prádla, ktoré je treba nielen vyprať, ale aj ožehliť, treba poumývať okná, dlážku, povysávať, poutierať prach, popritom ešte aj navariť… Náročné, však?

S domácimi prácami Vám pomôžu profesionálny pracovníci z http://www.roomservice.sk/ , a vy môžete svoj čas využiť oveľa efektívnejšie, či už ho strávite s deťmi, manželom, alebo si zašportujete, vyberiete sa na nákupy, alebo si len tak zatiaľ oddýchnete. Pracovníci Vám pomôžu s upratovaním domácnosti v Bratislave, postarajú sa o čistotu obytných miestností, kúpeľne aj wc, operú i ožehlia bielizeň, kedykoľvek budete potrebovať. A to nie je všetko! Ak potrebujete postrážiť Vaše dieťatko počas neprítomnosti zabezpečia Vám aj opatrovanie detí. To stále nie je všetko! Pokiaľ Vaše deti nezvládajú učivo v škole zabezpečíme aj doučovanie priamo u Vás doma. Už dlhšie neváhajte a obráťte sa na nás!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pomocníci do domácnosti, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *