Obchodník na trhu

Máte doma velikánske sady a s tým množstvo ovocia? Neviete ako ho spotrebovať? Rodinní známi, ktorím by ste ovocie podarovali, sú taktiež zavalení veľkým množstvom ovocia. Taktiež majú veľké sady. Rozmýšľali ste nad tým, žeby ste z toľkého ovocia urobili pálenku? Vaši otcovia a dedovia by sa potešili, lenže vy viete, že pálenky už máte urobenej na ďalšie roky. Tak načo jej robiť viac, keď už máte plnú pivnicu sudov s páleným? Čo tak ísť ovocie predávať na tržnicu? Nie je to zlý nápad. Treba len získať povolenie a môžete ísť s chuťou predávať ovocie. Mestskí ľudia, ktorí nemajú vo svojich vlastníctvach veľké záhrady, budú len radi. Ich deti a rodiny si pochutia na čerstvom a hlavne domácom nepostriekanom ovocí. Ešte stále sa nájdu na Slovensku ľudia, ktorí preferujú domáce potraviny pred dovezenými zo zahraničia.

Malý a pevný predajný stánok

Preto neváhajte a zbaľte svoje ovocie a vydajte sa predávať. Avšak je tu jeden problém! Nemáte sa pod čo schovať! Nechcete si nechať pražiť na hlavu intenzívne slnko? Žeby si so sebou vziať slnečník? Hlúposť! Mali by ste si so sebou vziať vynikajúci a hlavne pevný predajný stánok, ktorý by prežil aj tornádo z Ameriky a skryl vás pred intenzívnym slnečným žiarením. Je vyrobený z ocele, takže sa nemusíte obávať toho, že vám odletí a vy ho budete musieť po kúskoch zbierať na ulici. Kde nájdete takýto predajný stánok? Predsa na stránke expodom.sk!

Dokonca máte možnosť si kúpiť veľký predajný stan. Máte záujem o väčší? Tak si ho vyberte.

Predajný stan väčších rozmerov

Máte záujem skôr o väčší stan, kde môžete schovať všetko ovocie, ktoré predávate + zákazníkov, ktorí budú mať záujem si ho kúpiť? Na expodom.sk nájdete aj predajné stany väčších rozmerov. Oplatí sa vám omnoho viac ako murovaný obchod. S týmto šikovným stanom sa môžete presúvať z miesta na miesto hocikedy sa vám zachce. Namontujete ho do piatich minút. Fantastické, nemyslíte? Stačí ho len zbaliť a môžete vyraziť predávať.

Svoj úspech patrične oslávte pod vašim novým party stanom.

Party stan na záhrade

Podarilo sa vám predať veľké množstvo ovocia? Prišli ste k veľkému zisku a chcete to poriadne osláviť? Tak prečo nie pod novým party stanom na záhrade? Takýto stan môžete mať aj doma na záhrade, nielen na trhovisku. Ochráni vás a vašu rodinu pred slnečným žiarením. Máte možnosť si vybrať stany rôznych veľkostí. Je len na vás, ktorý si vyberiete.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Obchodník na trhu, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *