Nebaví ma podnikanie

Založili ste si firmu a potom ste zistili, že odvetvie v ktorom podnikáte nie je to pravé pre vás? Možno rozmýšľate, že namiesto kaviarne mimochodom, ktorých je vo vašom okolí minimálne ďalších dvadsať, ste si predsa len mali zvoliť inú podnikateľskú činnosť. Čas sa vrátiť nedá a plakať nad rozliatym mliekom taktiež nemá cenu. Likvidácia spoločnosti je prvou možnosťou ako ukončiť svoje podnikanie zisti viac.

Nad likvidáciou spoločnosti môžete uvažovať len v prípade ak má vaša firma uhradené všetky záväzky. A má majetok, ktorý sa musí rozdeliť medzi všetkých spoločníkov. Pod pojmom majetok rozumieme hmotný a nehmotný majetok ale aj hodnotu základného imania. Ak spoločnosť nemá dostatok majetku na úhradu záväzkov, nemôže vstúpiť do likvidácie. Rovnako platí aj to, že spoločnosť v priebehu likvidácie nie je schopná platiť za svoje záväzky, likvidácia nemôže pokračovať a v takom prípade je vyhlásený konkurz spoločnosti. Aby ste všetko zvládli bez zbytočného stresu poradíme Vám ako zrušiť firmu.

Ak ste však na druhej strane brehu a to znamená, že vaše podnikanie vás baví, ale máte neplatičov máme pre vás riešenie. Naozaj výhodné odkúpenie pohľadávok vám zaručujeme iba u nás, pretože sme v tejto oblasti naozaj profesionáli a máme dlhodobé skúsenosti.

Ak zveríte vymáhanie pohľadávok profesionálom, teda nám, nemusíte sa venovať zdĺhavému vymáhaniu vy a čakať na to kedy konečne budú pohľadávky uhradené. Vaše splatné pohľadávky preveríme a stanovíme cenu za ich odkúpenie.

Takto overené pohľadávky od Vás odkúpime a na základe toho sa staneme majiteľmi pohľadávok, pričom sami preberáme riziko spojené s ich nezaplatením, pretože v niektorých prípadoch bohužiaľ k úhrade ani nikdy nedôjde, ale to už bude trápiť nás a nie vás.

A vy sa konečne budete môcť ďalej venovať podnikaniu, ktoré vás baví, bez zbytočného stresu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nebaví ma podnikanie, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *