Kvalitné švajčiarske nože oceňujú muži aj ženy

Vreckové nožíky sú neprávom spájané iba s mužmi. Multifunkčné švajčiarske nože Victorinox pritom rozhodne nepatria len do pánsky vreciek, ale aj do dámskych kabeliek.

 

Multifunkčné švajčiarske nože s vami „vybojujú“ nejednu bitvu

Praktické multifunkčné švajčiarske nože sú skvelým pomocníkom pre všetky bežné aj núdzové situácie, do ktorých sa behom dňa dostávame. Existuje niekoľko miest, kde sa takýto nožík vyplatí vždy mať po ruke. Určite patrí do dámskej kabelky či pánskeho vrecka (alebo tašky). Užitočným pomocníkom bude v aute, kde ho budeme mať po ruke aj vo chvíľach, kedy svoju kabelku či pánsku tašku necháme doma. Najlepšie mu bude v prístrojovej doske, kde je skutočne na dosah, kedykoľvek ho potrebujeme. Ale tí z nás, ktorí pravidelne vyrážajú na cyklovýlety, by si multifunkčný švajčiarsky nožík mali nastálo prihodiť aj do cyklotašky.

 

Akého génia si medzi švajčiarskymi nožmi vyberiete?

Nie je to lacná lichôtka, keď tieto nože takto vznosne nazývame. Vedia nám totiž naozaj až geniálne pomáhať. Nikto nechodí permanentne s pílkou, vývrtkou, otváračom, nožničkami či dokonca skrutkovačom. Pritom situácie, kedy sa nám práve tieto nástroje hodia, vznikajú nečakane a prekvapivo aj pomerne často. Predovšetkým ženy (a nielen ony), ocenia taktiež nástroje, ako je pilník na nechty. Existujú taktiež nožíky v loveckom štýle, s výbavou prispôsobenou lovu či outdooru. Maličkosť, akou je napríklad špáradlo, z nich portom robia skutočne geniálneho spoločníka.

 

Keď nôž, tak ten kvalitný – a to aj do kuchyne

Investícia do dobrého noža sa vždy vyplatí. Nejde len o rôzne multifunkčné či survival nože. Niekedy je otázkou prežitia aj dobrý nôž v kuchyni. Či skôr dobré nože. Nebaví vás variť a stravujete sa z nezdravých polotovarov? Či utrácate po reštauráciách? Dobré kuchynské nože vás opäť dostanú do kuchyne a k hrncom. Veď koho by bavilo krájať cibuľu, mrkvu, zeler, mäso, či ďalšie kvalitné suroviny tupým nožom?

Špecializovaný e-shop Kniland.sk nepredáva len už zmienené multifunkčné nože, ale aj nože kuchynské. Vybrať si máte možnosť nože kuchárske, mäsiarske, japonské, filetovacie, na chlieb, univerzálne, na zeleninu a ovocie, sekáče aj celé sady kuchynských nožov. Zvoliť si môžete aj nôž podľa jeho značky. Kvalitné kuchynské nože ponúka Böker, Opinel, Frosts, Samura, MAM aj Victorinox.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kvalitné švajčiarske nože oceňujú muži aj ženy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *