Kam vyraziť na firemnú akciu s nadšením?

Keď som nedávno dostal pozvánku na firemnú akciu do hotela, priznám sa, že som nebol úplne presvedčený, čo očakávať. Avšak moje pochybnosti sa čoskoro rozplynuli, keď som prežil dva dni plné neuveriteľných gastronomických zážitkov v inšpiratívnom prostredí, ktoré má svojho ducha.

Netradičný hotel v Orlických horách

HARABURDI® Recyclart Hotel, ktorý sa nachádza v malebných Orlických horách, je prvým svojho druhu. Jeho dizajn a vybavenie nezodpovedajú bežným štandardom hotelového priemyslu. Namiesto toho využíva staré a na prvý pohľad už nepotrebné predmety, ktorým dáva nový život a priestor vo svojom unikátnom prostredí. Každý kúsok vybavenia alebo dekorácie tu má svoj príbeh, ktorý zvýrazňuje autentickosť tohto miesta.

Originálne priestory a cool zážitky

V štýlovej sále, kam sa vošlo až 40 ľudí, ma zaujali unikátne kachle Golem. To som ešte nevedel, že potom, keď skončí školenie, priamo v nich pripraví kuchár hostinu, na ktorú budem ešte dlho spomínať. Priamo pred nami sa pripravovali grilované kurčatá, údené domáce šunkové klobásy a ďalšie lahôdky, hostina bola skutočným vrcholom pobytu.

Samozrejme došlo aj na pracovné veci, školenia a prezentácie. Všetko prebiehalo v sále, kde bol dostatok miesta a projekčné plátno, takže všetci dobre videli.

Neformálne prostredie zapôsobilo aj na atmosféru v tíme, celá akcia bola odľahčená a ľudia uvoľnení. Takto keby vyzerala každá firemná akcia, na pozvánky by sme sa asi všetci pozerali s väčším nadšením.

Štýlové ubytovanie v ôsmich izbách ponúka miesto až pre 22 ľudí, každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie aj LCD televízor. V okolí je navyše mnoho rôznych trás a chodníkov, takže si každý prišiel na svoje nielen pracovne, ale aj pri odpočinku.

Hotel nie je len miestom pre firemné akcie, ale aj pre nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Odporúčam tento hotel každému, kto hľadá miesto plné pohody, inšpirácie a skvelého jedla pre svoju ďalšiu firemnú udalosť alebo napríklad rodinnú oslavu či napríklad stretnutie spolužiakov.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *