Hrnček s vlastnou potlačou

Kto nemá rád svoju obľúbenú šálku? Vlastné hrnčeky sú ideálnym spôsobom na oslavu špeciálnej udalosti alebo na propagáciu vašej firmy. Vlastné tlačené hrnčeky sú skvelý spôsob, ako podporiť vašu firmu, organizáciu alebo udalosť! Stačí vybrať hrnček, vybrať farbu a začať navrhovať. Žiadna grafika? Žiaden strach! Existuje veľa kvalitnej grafiky a stovky fontov, z ktorých si môžete vybrať. Alebo môžete ľahko nahrať grafiku z počítača. V prípade, že potrebujete viac inšpirácie, nájdete aj obrovskú galériu návrhových šablón. Veľmi obľúbené sú hrnčeky s vlastnou potlačou.

Či už ste viac na rannú kávu, popoludňajší čaj alebo večerné kakao, pitie z vlastného hrnčeka chutí vždy tak nejako sladšie. Je jednoduché pridať naň jedinečné dotyky, ako je špeciálna správa pre vás či vašu milovanú osobu, dizajn zábavy alebo obľúbená fotografiau. Hrnčeky s vlastnou potlačou poskytujú vysokokvalitnú plnofarebnú fotografickú tlačovú technológiu, ktorá zabezpečí, že vaša tvorba zostane bezpečná aj v umývačke riadu a mikrovlnnej rúre. Pripomeňme si zvláštne príležitosti, ako sú svadby alebo narodenie dieťaťa. Dajte svojim zamestnancom alebo zákazníkom hrnček s vaším logom. Fotodarčeky sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené.

 

Obľúbený hrnček

Máte obľúbený hrnček, ktorý používate len vy? Myslíte si, že váš pohár je nenahraditeľný? Stávate sa nervóznymi alebo sa nahneváte, ak niekto použije váš hrnček? Ak ste medzi tými ľuďmi, ktorí majú tiež radi svoj hrnček, mali by ste vedieť, že nie ste sami.

Podľa prieskumu jednej spoločnosti má 60% ľudí emocionálnu väzbu s obľúbeným pohárom. 40% uviedlo, že ich hrnček je nenahraditeľný a asi tretina priznala, že by sa zbláznili čo i len pri myšlienke, že by ho zlomili.

Je  čudné, ako sa cítime byť iracionálne  pripojení k niektorým objektom, ktorých emocionálna hodnota ďaleko presahuje tú ekonomickú. Problémom je, že hrnčeky sú veľmi častým darom, ktorý je zvyčajne spojený s určitými osobami alebo spomienkami. Emócia evokovaná pohárom môže byť veľmi silná, hoci o tom nie vždy vieme. V skutočnosti často náš hrnček pripomína nielen minulosť, ale vytvára aj pocit istoty a pokoja, vďaka ktorému sa cítime dobre. Tento pocit je o to silnejší, ak máme hrnček s vlastnou potlačou, na ktorom môžeme vidieť seba so svojimi milovanými alebo je na ňom náš obľúbený citát alebo obrázok, ktorý nás vždy rozosmeje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *