Hnevá vás mobil? Vieme, kde sa postarajú o to, aby poslúchal. Na počkanie

Mobily a hlavne smartfóny si nás veľmi rýchlo podmanili. Dokážete si dnes predstaviť cestu vlakom, autobusom alebo čakanie na zástavke bez toho, aby ste sa aspoň raz pozreli na displej svojho telefónu? Asi sotva. A teraz si predstavte, že by ste sa pozreli na displej a miesto ikoniek by ste tam videli sklenú pavučinu. Peklo na zemi je oproti tomu ešte príjemné. Kam ísť, na koho sa obrátiť, kto vám vymení dotykové sklo v čo najkratšom čase? Našťastie nemusíte chodiť ďaleko, aby ste našli niekoho, kto vás zbaví tejto nepríjemnosti napočkanie.

Rýchly a spoľahlivý servis mobilov

Keď idete so svojim obdĺžnikovým kamarátom do „nemocnice“, chcete, aby ho opravili rýchlo a kvalitne. To sú hlavné požiadavky a ďalšou je, nech to je čo najpríjemnejšia cena. Hlavne, nech to nie je viac, ako stojí nový mobil. Kde nájdete takýto servis mobilov? Navštívte jeden z troch servisných kioskov Pôjdeto v Bratislave, Trnave alebo Žiline. A čo tam? Tam vám na počkanie vymenia dotykové sklo. Alebo vyriešia iné problémy – nalepia vám ochrannú fóliu na displej, vyčistia vám mobil alebo vám zálohujú vaše dáta a kontakty.

To je všetko, čo tam nájdete?

Rozhodne nie, no nie všetky problémy si žiadajú okamžite ošetrenie. Niektoré problémy môžete vyriešiť aj na diaľku. Vtedy stačí zatelefonovať na číslo 0800 800 700 alebo navštíviť Pojdeto.sk a vyžiadať si pomoc na diaľku. Pomoc s čím? Takmer so všetkým – so smartfónom, tabletom, počítačom, nastavením routera či modemu. Nemusíte nikde chodiť, nemusíte strácať nervy a trpezlivosť pri riešení týchto problémov, stačí sa obrátiť na technika a požiadať o pomoc. Presvedčte sa sami, že to pôjde.

Nie všetky problémy vyriešite na diaľku

Žiaľ, aj to sa stáva, nemôžete všetko vyriešiť nadiaľku. Napríklad inštaláciu satelitu či domáceho kina. Keby ste to doniesli do servisného kiosku, tam by vám to doma nevedeli nainštalovať. Aj preto si môžete požiadať o výjazd technika, ktorý dorazí na adresu, ktorú si vyberiete a pomôže vám s problémom, ktorý vás trápi. Nastavenie satelitu, inštalácia domáceho kina či montáž dátového projektoru. Problémy sú na to, aby ich za vás vyriešili odborníci z Pojdeto.sk. Trápi vás niečo? Už viete, kde sa obrátiť.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *