A.S.? – nezakladajte, kupujte!

Ak plánujete rozvíjať svoju obchodnú činnosť založením akciovej spoločnosti, čaká na vás veľa vybavovania, poplatkov a behania po úradoch. Vaši potenciálni obchodní partneri musia počkať, obchodné príležitosti unikajú a pre vás ešte len začína strastiplná, niekoľkotýždňová cesta byrokracie.

Existuje však bezpečné riešenie, ktoré pre vás pripraví všetku dokumentáciu doslova za pár hodín a vy sa ihneď môžete vrhnúť do svojich obchodných aktivít.

 

Už ste počuli o ready made a.s.?

Ide o predzaložené spoločnosti, ktoré sú korektne zapísané v obchodnom registri, majú svoje IČO aj DIČ a keďže nevykonávali žiadnu ekonomickú aktivitu, nemôžu mať za sebou žiadnu finančnú históriu (a teda ani nesplatené záväzky a pohľadávky). Základné imanie (25 000 €) je splatené v plnom rozsahu a teda sú pripravené na rýchly prevod. Čakajú len na svojho majiteľa.

Pri kúte ready made a.s. môže byť zároveň zabezpečená aj zmenu názvu spoločnosti, konateľa, sídla aj predmetov podnikania. Je to ideálny spôsob ako v priebehu pár hodín získať svoju „akciovku“ a môcť sa venovať tomu, k čomu má slúžiť – k podnikaniu.

 

Na čo si dávať pozor

Ak ste sa rozhodli pre tento naozaj efektívny spôsob získania akciovej spoločnosti, vyberte si na celý proces overenú firmu, ktorá je zárukou korektnosti, spolupracuje s advokátskymi kanceláriami a za samozrejmosť považuje aj poskytovanie právnických služieb. Trvá na fyzickom podpise dokumentov za prítomnosti notára, osobnom stretnutí a poskytne vám právnické konzultačné služby.

Spoločnosť M2 Business s.r.o. je tím vynikajúcich odborníkov s vysoko pozitívnymi referenciami a je zárukou korektného jednania a profesionálneho postupu. Zabezpečí pre vás zľavy na poplatkoch a poskytne právne služby „na mieru“. Okrem uvedených služieb poskytuje efektívne vedenie účtovníctva a zriadenie virtuálneho sídla vašej spoločnosti. Môžete sa spoľahnúť na jej diskrétnosť a obrovskú úsporu času a energie.

Stačí zavolať na telefónne číslo 0221 029 980 alebo využiť kontaktný formulár na stránke www.m2b.sk a pracovníci firmy vám poskytnú bezplatnú úvodnú konzultáciu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
A.S.? - nezakladajte, kupujte!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *