Vieme, ktorý automatický kávovar vám pripraví tú najlahodnejšiu

Popíjanie tohto lahodného horúceho nápoja je celosvetovo rozšíreným rituálom a to predovšetkým v ranných hodinách, kedy sa káva stáva štartujúcou tekutinou. Rovnako ako olej dokáže premazať všetky potrebné pochody v motore, tak aj káva vženie ľudskému organizmu chuť do života. Ako si tú svoju šálku vychutnať naozaj najlepšie a ktorý automatický kávovar na Espresso je ten najlepší? Otázka za milión nemá jednoduchú odpoveď, z testov však vyplýva, že podľa ceny nespoznáte vôbec nič, ba naopak mnohokrát zakúpite iba predražený automatický kávovar nechvalných kvalít. Ako teda vybrať ten najlepší?

 

Prečo sa vôbec rozhodnúť pre automatický kávovar

Espresso sa dá z pohľadu prípravy rozdeliť na manuálne a automatické. Ak sa pozrieme na výhody, tak zistíme, že automatický kávovar nám lahodný nápoj pripraví za pomoci jediného stlačenia kúzelného tlačidla. Tieto zariadenia sa vyznačujú predovšetkým integrovaným mlynčekom na zrnkovú kávu a ovládacím panelom, ktorý je mnohokrát doplnený o informačný displej.

Kvalitný plne automatický kávovar musí mať tlak aspoň 9 barov. Tie najlepšie však majú aj 15 barov, určite si nezakupujte lacné zariadenie nedosahujúce minimálne 5 barov. Pozrime sa na kávovar DéLonghi modelového označenia EAM 4500, ktorý je vybavený patentovaným systémom AUTOMATIC CAPPUCCINO.

05244963f946068cc4537f626fbd9d29

Automatike kávovar DéLonghi

Automatický kávovar DéLonghi predkladá svojim užívateľom skutočne jednoduché a intuitívne ovládanie, takže sa šampiónom na výrobu lahodného pressa môže stať naozaj každý. Stačí položiť šálku pod trysku a stlačiť tlačidlo – nič viac sa od vás ani neočakáva. Pohodlné a zároveň jednoduché ovládanie poteší každého, kto napríklad v ranných hodinách nemá dostatok času na prípravu.

S tlakom 15 barov patria medzi špičku a navyše si v ňom môžete pripraviť aj skvelý nápoj Latte Macchiato. Všetky Vami nastavené hodnoty množstva mlieka a kávy si jednoducho uložte do pamäti a prístroj potom bude ku každému členovi rodiny pristupovať individuálne. Nastavte si malú, strednú alebo veľkú kávu a nechajte, nech sa automatický kávovar sám vyčistí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *