Technologické vymoženosti vás zbavia domácich prác

Nebavia vás už práce okolo domu? Popri mnohých starostiach, ktoré sa vyskytujú v živote bežného človeka, na domáce práce často neostáva čas. Vďaka technologickým vymoženostiam si však môžete vydýchnuť. Domáce práce pre vás už viac nebudú predstavovať problém.

 

Do módy prichádza robotický vysávač

Mnohé domácnosti vystriedali klasický vysávač za robotický, ktorý vám ušetrí mnoho času. Vysávače slúžia na vysávanie podláh, kobercov či dlažieb. Navyše, robotické vysávače oplývajú mnohými užitočnými vlastnosťami. Nielenže podlahu vysávajú, ale zároveň ju dokážu aj mopovať a dezinfikovať UV svetlom!

 

Ako vysávač funguje?

Robotický vysávač sa automaticky pohybuje po podlahe a vôbec k tomu nepotrebuje vašu pomoc. Nemusíte s ním zaobchádzať ako s bežným vysávačom. Len ho umiestnite do miestnosti v dome, ktorú potrebujete upratať a on sa o to postará.

Vyskúšajte vysávač so zabudovaným trojfázovým upratovaním podláh

Vysávač, ktorý behom upratovania zametá, vysáva a dezinfikuje. Po skončení práce sa dokonca aj sám vráti na pôvodné miesto, do nabíjacej základne. Fascinujúce, však? Nemusíte sa obávať ani poškodení. Vysávač má totiž zabudované senzory proti pádu zo schodov.

 

Má kúpa robotického vysávača zmysel?

Jednotná odpoveď pravdepodobne nejestvuje. Mnohí si však robotické vysávače chvália. Ak chcete udržiavať prach a alergény v dome na minimálnej úrovni, jeden by ste si mali zaobstarať aj vy. Občasnému klasickému vysávaniu sa pravdepodobne úplne nevyhnete, ale určite nebudete musieť upratovať tak často ako doposiaľ. Ak máte doma alergika, mali by ste popremýšľať nad kúpou vysávača pre alergikov. Vysávač na roztoče je určený na matrace, koberce a sedačky. Zabíja roztoče, alergény a baktérie, ktoré môžu vášmu alergikovi uškodiť. Povrchy čistí bez chemickou cestou a je tiež vysoko šetrný k životnému prostrediu. Vyčistenie lôžkovín vám akiste prinesie lepší a zdravší spánok a všetci členovia domácnosti budú tiež chránení proti alergiám a roztočom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *