S vizualizáciou k vysnívanému interiéru

Možno aj vy patríte k skupine ľudí, ktorí kladú na dizajn interiéru veľký dôraz.  Zariadiť domov, ktorý bude vyzerať ako od profesionálneho dizajnéra, je veľmi ťažká úloha. Možno už máte svoj domov zariadený a ste s ním spokojní. Možno chcete len vyskúšať zmenu, vložiť do neho kúsok novoty v podobe netradičného nábytku, ktorý je výrazný a len tak hocikde podobný nenájdete. Potom vám však skrsnú v hlave obavy, ako daný kus nábytku bude korešpondovať s ostatným prvkami v priestore. A preto mnoho ľudí neopustí svoje vyšľapané koľaje a na zmenu sa neodhodlajú. My vám teraz prinášame  možnosť vizualizácie nábytku, vďaka ktorej zistíte ako sa daný kus nábytku bude hodiť do vášho dizajnu.

Každý má právo na zmenu názoru, a to najmä vtedy, ak si za službu zaplatíte. Síce máte takmer vždy možnosť nábytok vrátiť, ale táto voľba je časovo náročná a zväčša so sebou nesie aj ďalšie finančné náklady. Pomocou vizualizácie sa môžete všetkým týmto problémom vyhnúť tým, že ich prepravíte do virtuálneho sveta výpočtovej techniky. Je to veľmi jednoduché. Stačí si len zozbierať nápady a pozrieť si prvky v našom eshope, ktoré sa na vizualizáciu vzťahujú a všetko ostatné necháte na nás. Vďaka rýchlemu rozvoju výpočtovej techniky, kde je hranica medzi realitou a fikciou takmer neviditeľná, sme vám schopní ukázať, ako sa vami vybraný tovar hodí do vášho interiéru. Už viac nemusíte mať obavy, že po umiestnení nábytku do izby zistíte, že ho je kúpa nebola práve tá najšťastnejšia voľba.

Stolicka_z_teakovych_korenu_[140]_1200

My vám predstavujeme najmä prepracované a originálne pevné kusy dreveného nábytku, ktoré boli vytvorené pre náročného zákazníka. Práve tento druh nábytku môže dokončiť myšlienku vášho interiéru a zaplniť miesto tam, kde niečo chýba, ale ešte sa vám nepodarilo zistiť čo.

Všimli ste si našu stoličku AKAR ( http://silugo.cz/AKAR-Stolika-vyrobena-z-koen-teakovho-stromu,p,96 ), ktorá má skutočne špecifický dizajn, ale máte obavy, ako bude vyzerať u vás doma? Možno vašu pozornosť upútala biela komoda Sofia (http://silugo.cz/SOFIA-bl-komoda-se-dvma-uplky-p208), ktorá pôsobí skutočne luxusne a aj napriek jej historickému nádychu sa môže hodiť aj do vašej modernej spálne. Obdivujete rustikálny nábytok, ale neviete, ako by pôsobil vo vašej obývačke?  V našej ponuke máme stolček Batur 2 (http://silugo.cz/BATUR-2-Konferenn-stolek-z-teakovho-deva,p,64 ), ktorý je vyhotovený v rustikálnom štýle a my vám vieme ukázať ako zapadne do vášho domova alebo chatky. S našou ponukou vizualizácie môžete konečne získať vysnený interiér.

 

Medzi ďalší tovar, ku ktorému sa vzťahuje vizualizácia patrí:

http://silugo.cz/Olej-na-pltn-Lod-200cm-x-120cm,p,157

http://silugo.cz/VALENTINO-1-Stolika-z-masivnho-deva-s-krsnou-prodn-kresbou-deva-suar,p,37

http://silugo.cz/LINTAS-Jdeln-stl-s-pekenmi-blmi-nohami-s-masivn-teakovou-deskou,p,144

http://silugo.cz/CACTUS-1-Stojan-na-vno-mal,p,71

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *