Potrebujete požičať?

Občas sa každý z nás ocitne v situácií, kedy by potreboval požičať. Niekto sa do takejto situácie dostane vlastným dočinením, iný celkom náhodne. Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny naša spoločnosť je tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme a poskytneme pôžičku či úver, aby ste mohli kľudne fungovať ďalej. Nemusíte svojimi problémami s financiami zaťažovať rodinu, blízkych, známych ani susedov, nás môžete o finančnú pomoc požiadať v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Získať pôžičku od spoločnosti Ammado pôžičky je veľmi jednoduché. Stačí len vyplniť online formulár na stránke Ammado.sk, doplniť výšku sumy, ktorú chcete požičať, následne doplníte Vaše osobné údaje, zdroj a výšku Vášho príjmu, sami si určíte koľko chcete mesačne splácať. Pri vypĺňaní formulára nezabudnite na to najdôležitejšie – správne vyplňte Vaše telefónne číslo a email, aby Vás pracovníci spoločnosti mohli informovať o tom, že Vám pôžička bola schválená.

Po vyplnení žiadosti o pôžičku Vám bude do 24 hodín oznámené, či Vám bola pôžička schválená. Pokiaľ bude Vaša pôžička schválená bude Vám na účet zaslaná suma, o ktorú požiadate. Výšku pôžičky si volí klient podľa toho, akú sumu potrebuje požičať v rozmedzí od 100 do 8.000 €.

Výška úroku je pri jednotlivých typoch pôžičiek variabilná, záleží od výšky požičanej sumy a od doby splácania pôžičky. Ročný úrok môže každý klient získať už od 9,8%, pričom doba splácania je od 1 do 7 rokov.

Neveríte, že sme najlepší a najvýhodnejší? Myslíte si, že úrok 9,8% môže získať len ten, kto si požičia nízku sumu peňazí? Ste na omyle, náš výhodný úrok môže získať aj ten, kto si u nás požičia najvyššiu možnú sumu, a teda 8.0000 €. Stačí len, aby mesačná splátka bola vo výške aspoň 95 € a doba splácania 7 rokov, a automaticky získate pôžičku s najvýhodnejším úrokom. Veríme, že sme Vás presvedčili a obrátite sa na nás!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Potrebujete požičať?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *