Pohodlné športové oblečenie, v ktorom si užijete každý workout

Pravidelná športová aktivita je pre naše telo a zdravie veľmi dôležitá. A samozrejme, aby sme sa pri cvičení dobre cítili, potrebujeme si zaobstarať pohodlné oblečenie, ktoré je zvýšenej fyzickej aktivite prispôsobené. Aké kúsky budeme potrebovať?

 

Športové dámske legíny v rozličných farbách a vzoroch

K cvičeniu budete bez pochýb potrebovať pohodlné dámske legíny, ktoré vám poskytnú ten najvyšší komfort. Legíny sú elastické, vyrobené z polyamidu, ktorý je flexibilný a skvelo sa tak prispôsobí vášmu telu aj pri náročnejších cvikoch. Legíny disponujú pohodlným elastickým pásom, vďaka ktorému si môžete byť istá, že vám pri behu nebudú kĺzať. Legíny s vysokým pásom sú preto ideálnou voľbou.

 

Športové tielko a tričko

Do posilňovne si môžete obliecť pohodlné a voľné tielko, ktoré je ľahké a príjemné na dotyk. Tielko je polyesterové a prispôsobivé. Ľahký materiál je navyše rýchloschnúci a dokonale kopíruje váš pohyb.

Ak sa s odhalenými ramenami necítite pohodlne, môžete siahnuť aj po tričku s krátkym rukávom vyrobenom z recyklovateľného polyesteru. Tričko sa prispôsobí vašim pohybom, je pohodlné a ozdobené logom Borg.

 

Mikina do chladnejšieho počasia

Pokiaľ obľubujete beh a nebojíte sa ani cvičenia vonku v horšom počasí, budete potrebovať tiež pohodlnú mikinu, ktorá vás udrží v teple. Vďaka štýlovej mikine s kapucňou z mäkkej bavlny sa budete cítiť komfortne počas celého tréningu. Navyše, mikina tiež disponuje spodným lemom, manžetovými otvormi a nastaviteľnou sťahovacou šnúrkou okolo kapucne.

 

Športové tenisky

Zabúdať by ste nemali ani na vhodnú obuv, tenisky, ktoré sa prispôsobia vášmu chodidlu a ochránia vaše kĺby. Vhodné tenisky vám poskytnú pohodlie a pomôžu vám vykonávať jednotlivé cviky správnym spôsobom.

Ak chcete pri cvičení vyzerať štýlovo a dopriať svojmu telu ten najväčší komfort, značka Björn Borg vám ponúka vyššie zmienené kúsky hneď v niekoľkých dizajnových prevedeniach. Už si skutočne stačí iba vybrať ten pravý pre vás.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *