Podnikajte zo zahraničia na Slovensku

Máte zahraničnú firmu a rozhodli ste sa rozšíriť svoju oblasť podnikania aj na Slovensku? Odrádza vás komplikovaný proces zakladania si spoločnosti či registrovania sa k DPH? Zdá sa vám zbytočné platiť základný kapitál? Existuje niekoľko spôsobov, ako si tento komplikovaný proces značne zjednodušiť. Ako na to?

Potrebujete firmu platiacu DPH?

Získanie dobrovoľnej registrácie k platbe DPH obyčajne trvá  60-90 dní. Nemáte toľko času alebo sa vám zdá zbytočné tak dlho čakať, kým budete môcť podnikať aj na Slovensku? Spoločnosť Online Invest vám ponúka na predaj s.r.o. s DPH. Spoločnosti sú riadne zaregistrované, nemajú žiadne pohľadávky ani záväzky a vďaka nim môžete začať podnikať prakticky okamžite. Výhodou je, že si môžete vymazať či dopísať predmety podnikania podľa svojej vlastnej predstavy.

Organizačná zložka na Slovensku

Organizačná zložka je formálne zastúpenie zahraničnej spoločnosti na Slovensku. Čo je jej výhodou? Nemusíte platiť základné imanie, aby ste tu mohli podnikať. Pretože organizačná zložka nemá právnu subjektivitu a podniká pod menom svojej zahraničnej matky. Na jej čele stojí vedúci organizačnej zložky, ktorý musí mať minimálne 18 rokov a musí mať trvalý pobyt na Slovensku, v EÚ alebo v krajinách OECD. Páči sa vám táto forma podnikania? Online Invest zabezpečuje zriadenie organizačnej zložky na Slovensku.

Virtuálna kancelária ideálna pre zahraničné firmy

Každá spoločnosť potrebuje mať zapísanú svoju adresu v obchodnom registri, vy sa však chystáte riadiť svoju spoločnosť zo zahraničia a na Slovensku nepotrebujete kancelárske priestory. Prenajmite si virtuálnu kanceláriu, získajte adresu, ktorú si zapíšete do ORSR a neplaťte stovky eur za niečo, čo nepotrebujete. Adresa vašej firmy bude na prestížnej bratislavskej ulici, vďaka čomu bude pôsobiť vaša firma dôveryhodnejšie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *