Hitom sú personalizované šperky

Tvorte si vlastné šperky. Presne tie sú hitom. A napadlo vás, že personalizovaným šperkom môžete skrášliť aj svojho psa?

 

Náramky vždy inak

Chceme byť iní. Odlíšiť sa od davu. Móda už nie je len tupé kopírovanie trendov. Tie sú len niekde v pozadí. Tým najdôležitejším je byť sebou samým a odlíšiť sa. Poukázať na našu povahu, konkrétnu náladu, záujmy a preferencie. Takto za nás dokáže prehovoriť nielen oblečenie, ale aj šperky. Teda hlavne vtedy, ak sú personalizované. Typickým príkladom takých šperkov sú náramky, ktoré si však kúpime len ako základnú „kostru“ k tomu, aby sme ich ďalej menili k obrazu svojmu. Dobrou voľbou je strieborný náramok. Ten je krásny sám o sebe, ale môžete ho ďalej vylepšovať a meniť pridanými ozdôbkami na náramok.

TIP: Krásne náramky zo striebra, zliatiny, ale aj z chirurgickej ocele, vrátane ozdôb vhodných pre personalizáciu, ponúka e-shop Eliss.eu.

 

Napadlo vás dať šperk aj vášmu psovi?

A vôbec nie tuctový, ale opäť personalizovaný. Kúpte mu obojok s menom. Nielen veľkosťou či farbou, ale aj ozdobený presne podľa vášho výberu. Aj tieto obojky v podobe šperkov pre psov ponúka e-shop Eliss. Obojky sa vyrábajú pre rôzne veľkých psíkov z kvalitnej eko kože a s bezpečnou kovovou prackou. To však nie je všetko. Každý môžete personalizovať pomocou písmeniek a ďalších ozdôb. Výsledok je veľmi luxusný, Každý obojok sa premení na šperk a pristane malým aj veľkým plemenám psíkov. Na obojok sa môže vojsť celé meno psíka, alebo vaše iniciály. Vybrať si môžete z rôznych druhou písma, rovnako ako s volíte ďalšie ozdoby aj farebnosť či dezén obojku.

 

O Eliss.eu

Eliss je novou značkou na slovenskom trhu, ktorá prináša zaujímavé módne doplnky v podobe šperkov a kabeliek pre ženy. To však nie je všetko. Šperky ponúka aj pre deti. K tomu vie vymódiť aj našich domácich maznáčikov. Je to miesto, ktoré určite využijete nielen pre svoje predvianočné nákupy darčekov.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Hitom sú personalizované šperky, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *