Online pôžičky – podnikanie

Ak ste sa rozhodli podnikať alebo už podnikáte a chcete zrealizovať svoj nápad, poskytovať svoje služby či nový produkt uviesť na trh, na všetko sú potrebné finančné prostriedky.

V prípade nedostatku vlastného kapitálu môže byť vhodnou formou pomoci získania dostatočnej sumy finančných prostriedkov ponuka nebankových spoločností z oblasti online pôžičiek. Uvedené pôžičky je možné vybaviť pohodlne z domu alebo kancelárie jednoduchým vyplnením a odoslaním formulára a zvyčajne v ten istý deň aj obdržať požadovanú čiastku. Na rozdiel od iných inštitúcií poskytujú nebankové spoločnosti  online pôžičky aj pre tých živnostníkov alebo tým subjektom ktoré už podnikajú, ale z rôznych dôvodov vykazujú záporný hospodársky výsledok a pre banky sa javia ako nebonitní klienti. Uvedené online pôžičky sú pripravené aj pre nich, s nízkym úrokom, v rôznej výške a možno ich použiť podľa vlastného uváženia na zaplatenie dodávateľských faktúr, nákup nového materiálu, tovaru na ďalšie zhodnotenie alebo pre pokrytie iných potrieb.

shutterstock_124037797

Výška pôžičky, doba splatnosti, výška splátok je variabilná a klienti určite ocenia aj individuálny a diskrétny prístup pri vybavovaní a v schvaľovacom procese. Vo väčšine prípadov nie je potrebné žiadne ručenie ani vstupné poplatky. Poskytnuté finančné prostriedky je možné čerpať okamžite po prevode na účet buď v plnej výške alebo postupne napríklad aj využitím kreditnej karty, ktorej vystavenie je novým produktom, ktorý v súčasnosti nebankové spoločnosti ponúkajú.

Online pôžičky sú dostupné, nevyžadujú dokladovanie príjmu ani byrokratické dokladovanie účelu použitia poskytnutých finančných prostriedkov. Pre živnostníkov a podnikateľov môžu predstavovať rýchly, flexibilný, efektívny zdroj zabezpečenia chýbajúcich príjmov v podnikateľskom prostredí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Online pôžičky – podnikanie, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

1 comment

 1. Doporučujeme online pôžičky len od overených nebankových a bankových subjektov, na súkromníkov by som sa nespoliehal. Doporučujeme vyberať na základe RPSN, podmienok a transparentnosti spoločnosti.

  Medzi overené spoločnosti patrí aj naša spoločnosti: https://www.creditone.sk

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *