Catering je riešenie pre profi firemné večierky aj rodinné oslavy

Nezabúdajte na to, že nielen láska prechádza žalúdkom. Dobrým jedlom okúzlite aj obchodného partnera. Šplhnete si u svojich detí, aj u celej rodiny. A pritom nemusíte do ruky chytiť varešku. Stačí totiž využiť profi catering.

 

Firemný večierok, ktorý má úroveň

Firemné večierky pre obchodných partnerov, ale aj pre zamestnancov, organizujeme často i niekoľkokrát do roka. Čas, kedy sa zišli šikovné ruky sekretárok, aby urobili obložené chlebíčky, a niektoré dokonca doma niečo napiekli, sú už našťastie dávno preč. Aj u nás už vo firmách objednávame profi cateringové služby.

 

Čo je hitom firemného cateringu?

Určite varenie naživo. Klienti aj zamestnanci ocenia grilovačku. Ale u grilu nemusí stáť žiadny zo zamestnancov. O všetko sa vie postarať profi catering. Varenie naživo má veľký úspech, aj keď sa robia iné špeciality. Hitom sú napríklad francúzske palacinky, ktoré sa môžu piecť čerstvé po celú dobu akcie. Úspech majú a čokoládové fontány.

 

Priveďte na party hviezdu

Teraz nemyslím nejakú hereckú či spevácku celebritu. Požiadajte cateringovú firmu, aby vám zohnala kuchársku hviezdu. Tá potom môže predviesť, ako sa robí niektorá zo špecialít. A hostia si na nej hneď aj pochutnajú.

 

Catering aj na súkromné oslavy

Stále častejšie sa i u nás na Slovensku inšpirujeme zahraničím, a pokiaľ ide o prípravu súkromných osláv, narodenín, výročí, či svadieb, nechávame ju na profi firmách. Catering Bratislava, to je Pohostenie.sk. Firma sa vie postarať o hostí na malých rodinných oslavách, na svadbách, aj veľkých akciách. K službám patrí príprava pohostenia, vrátane zaujímavých špecialít, ale aj hostesing, obsluha či zapožičanie kompletného vybavenia.

 

Poriadnu oslavu si zaslúžia aj naše deti

Nezabúdajte s oslavami ani na deti. Vo filmoch vidia, ako môže super detská party vypadať. Tak im ju doprajte. Trebárs k 10. narodeninám. Ale nehádžte starosti na svoju hlavu. Opäť všetko vyriešte pomocou profesionálneho cateringu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Catering je riešenie pre profi firemné večierky aj rodinné oslavy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *