Získajte najvýhodnejšie poistenie pre vaše auto

Auto je pre človeka skvelým pomocníkom. Mnohí ľudia si už bez neho nevedia ani život predstaviť. Ale prináša so sebou aj určité starosti a výdavky ako je poistenie a rôzne opravy.

Povinné poistenie musia motoristi hradiť zo zákona. Havarijné poistenie nevyhnutné nie je, ale v mnohých ohľadoch sa oplatí. Ako v nasledujúcich troch prípadoch:

  • Zavinili ste nehodu? Škodu zaplatíte z havarijného poistenia.
  • Zrážka so zvieraťom
  • Ochrana pred živlami

 

Čelné sklo

Vodiči často riešia dilemu, či si poistiť alebo nepoistiť čelné sklo. Niekedy stačí, aby čo i len maličký kamienok z oprotiiducého  auta vám vlietol na čelné sklo a spraví sa vám prasklina. Aj keď je pravdepodobné, že kamienok odletel od vozidla idúceho pred vami, chýba akýkoľvek dôkaz a vodič sa o všetkom dozvie až vo chvíli, keď ho informuje poškodený. Pomôcť môže tiež svedok, spolujazdec alebo kamera vo vnútri vozidla. Kamerové zábery však musia byť zreteľné a jasne viditeľné.

 

Povinné zmluvné poistenie

Zákonná poistka na auto alebo PZP je povinné poistenie pre každého držiteľa motorového vozidla. Vysvetlenie je jednoduché. Každý kto šoféruje, je vystavený riziku, že spôsobí dopravnú nehodu alebo bude  účastníkom dopravnej nehody.

Nie všetky poisťovne sú oprávnené uzatvárať PZP. Je dobré pozrieť si online kalkulačku a vybrať si tú najlepšiu ponuku  a najmä zistiť, či je možné zaň platiť menej ako platíte dnes. Veľmi výhodná je stránka onlinePorovnanie.sk, kde si veľmi jednoducho vypočítate pre vás najvýhodnejšiu ponuku. Takže, ak zistíte, že môžete získať výhodnejšie poistenie, prichádza na rad zrušenie PZP. Ďalšou výhodou je, že si môžete vozidlo poistiť priamo z pohodlia vášho domova. Je to veľmi jednoduché, rýchle a aj bezpečné, čiže sa nemáte čoho obávať.

Výhody:

  • Tento portál umožňuje ľuďom pohodlne a rýchlo získať prehľad a porovnanie ponúk vybraných druhov poistení.
  • Sprostredkuje uzatvorenie poistenia pohodlne a bezpečne cez internet
  • Poskytuje klientom odborné poradenstvo v oblasti poistenia
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *