Založenie spoločnosti

Investičná a poradenská skupina Onlineinvest ponúka svojim klientom komplexnú starostlivosť spojenú so zakladaním nových spoločnosti, predajom existujúcich spoločnosti – ready made firiem. Poradenská činnosť pri všetkých úkonoch je samozrejmosťou, rovnako ako aj rady odborníkov z oblasti práva a legislatívy. To všetko vrámci svojho servisu za výhodných cenových podmienok. Spoločnosť Onlineinvest je členom národného Holdingu Venice Group sídliacom vo Veľkej Británií.

Hlavným cieľom spoločnosti je od jej založenia plnenie požiadaviek zo strany klientov k ich najvyššej spokojnosti. Full servis v ich ponímaní znamená, že klient za stnovený poplatok získa všetky služby súvisiace so založením spoločnosti. Klient sa vďaka tomu vyhne vštekým návštevám úradov a získa tak svoje podnikanie bez väčších námah a bez toho, aby musel vedieť aký priebeh má založenie firmy. Odborníci z Onlineinvestu totiž všetko vyriešia za svojho klienta!

Po nahliadnutí do cenníka spoločnosti zistíme, že klient môže mať novú spoločnosť do 30-tich dní už za 279 euro (ak si klient predplatí aj službu virtuálne sídlo), bez toho, aby poznal legislatívne a právne predpisy potrebné k zápisu spoločnosti do Obchodného registra.

Okrem zakladania nových spoločností ponúka Onlineinvest aj ready made spoločnosti čiže firmy určené na predaj, pri ktorých je hlavnou výhodou možnosť začať podnikať ihneď po zaplatení stanovenej sumy za danú spoločnosť. Ready made spoločnosti Onlineinvest ponúka za výhodných podmienok. Tieto spoločnosti sú zapísané v Obchodnom registri, majú splatené základné imanie, nemajú však žiadnu obchodnú históriu, pričom majiteľom sa môžete stať do 24 hodín.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Založenie spoločnosti, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *