Záhadné striebro

V našom každodennom živote často vidíme, že nielen veľa dospievajúcich dievčat má na sebe strieborné šperky, ale s obľubou ich nosia aj staršie ženy. Hovorí sa, že striebro je veľmi empatické voči svojmu nositeľovi. Keď je jeho vlastník zdravý a energetický, šperk zo striebra žiari. Mnoho strieborných šperkov stmavne a stratia svoj jas, keď sú ich majitelia chorí.

Okrem toho, strieborné šperky a strieborné predmety majú dezinfekčné a protizápalové funkcie nielen pre dospelých, ale  často nakupujeme strieborné šperky novorodencom. Predstavujú symbol požehnania pre deti.

 

Univerzálny doplnok

Máte pocit, že šperky, ktoré v súčasnosti vlastníte, naozaj nezodpovedajú ničomu vo vašom šatníku? Hľadáte kúsky, ktoré pôsobia trochu klasickejšie? Chcete len kúsok šperku, ktorý môžete stále nosiť a bude moderný aj po rokoch? Ak áno, potom si musíte kúpiť nejaké strieborné náušnice.

Všetky strieborné šperky majú tajomné napätie. Samotné strieborné šperky možno nie sú pútavé, ale keď sú položené na ľudskom tele, prinášajú nositeľovi nový a elegantný vzhľad, ba dokonca, môžeme povedať, že dodáva ľudom temperament. Je zaujímavé, že mnoho strieborných šperkov je svetlých, ale nie nápadných, obzvlášť vhodných na miešanie s jasnými farbami na jar, ktoré krásne doplnia oblečenie.

 

Vhodné pre každý vek

Strieborné náušnice a strieborné prívesky sú vhodné  a absolútne krásne  pre ľudí všetkých vekových kategórií. Hodia sa k ľuďom s rôznym odtieňom pleti a tak isto sa ľahko kombinujú s akýmkoľvek oblečením.

 

Zlato sa stalo príliš drahým a vnímaná hodnota striebra sa posúva

Cena zlata prudko stúpa. Mnoho klenotníkov si nemôže dovoliť riskovať pri vytváraní módnych kúskov zo zlata, ktoré sa nebudú predávať. Ale aj cena striebra sa zvýšila, čím sa zvýšila jeho vnímaná hodnota. Striebro je teraz dosť drahé na to, aby sa zdalo cenné, ale dosť lacné pre maloobchodníkov na nákup.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Záhadné striebro, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *