Vzdelanie pre profesionálov

Ste manažér, ktorý cíti, že osvojené postupy a vedomosti sú už zastarané a potrebuje čerstvý vietor v profesionálnom živote? Zistili ste, že štandardné vysokoškolské vzdelanie vás nepripravilo na skutočné praktické problémy, s ktorými sa v živote a práci stretávate? Alebo dlhé roky vediete svoju firmu a potrebujete nové, aktuálne impulzy pre svoju obchodnú činnosť? Ak zastanete na mieste, rýchlo sa meniace trendy vás premôžu  a doterajšie postupy vám neumožnia pružne zareagovať.

Posuňte sa o level vyššie, spoznajte aktuálne prístupy a objavte nové možnosti svojej kariéry. Učte sa od tých najlepších na Cambridge Businnes School (CBS).

CBS si zakladá na tom, že poskytuje nadštandardné vzdelávanie už dospelým vzdelaným ľuďom, z ktorých väčšina už má za sebou určitú kariéru alebo prax v podnikaní. Vzdelávanie vedú odborníci,  ktorí zastávajú vysoké manažérske posty a výučba je založené hlavne na zrozumiteľnej komunikácii  a praktickom riešení situácií a postupov.

 

Čo získate štúdiom na CBS:

  • Učíte sa od profesionálov, ktorí majú jednotlivé postupy odskúšané na vlastnej koži.
  • Osvojíte si aktuálne trendy a poznatky, výučba nevychádza zo žiadnych neaktuálnych bezduchých teórií.
  • Formou workshopov si vyskúšate efektívnosť aplikovaných riešení v praxi a budete mať možnosť riešiť svoje vlastné problémy zo zamestnania, či obchodnej praxe.
  • Naučíte sa pracovať a komunikovať tak, aby ste za daných podmienok dosiahli ten najlepší možný výsledok. A to bez ohľadu na to, či to bude vo vašej každodennej práci alebo v nečakanej krízovej situácií.
  • Budete vedieť rozpracovať nové stratégie svojho pôsobenia v zamestnaní, aby ste dosiahli vyššie kariérne postavenie, vyšší plat, či si aspoň udržali doterajšie miesto.
  • Interakciou s ďalšími účastníkmi získate cenné kontakty, ktoré vám môžu pomôcť v budúcej kariére alebo v rozšírení obchodnej činnosti. Takže prínos nezískate len zo strany lektorov, ale aj zo strany spolužiakov.
  • Získate titul MBA (Master of Business Administration), ktorý je celosvetovým štandardom medzi manažérmi a posunie vás v profesionálnom manažérskom živote na ten najvyšší level.

CBS je viac ako vysoká škola. Vzdeláva vzdelaných. Jej prístup je vysoko profesionálny a prispôsobuje sa časovým možnostiam účastníkov formou zamerania sa na e-learingový spôsob výučby. Vo svojich „študentoch“ vidí budúce manažérske esá.  Poskytne vám  jedinečnú možnosť osobnostne aj profesionálne vyrásť. Viac na www.cambschool.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *