Vlasy ako z pláže za pár minút

Dovolenka, more, slniečko a hlavne možnosť až tak úplne neriešiť dokonalosť účesu a nechať vlasy voľne rozpustené, maximálne narýchlo stiahnuť do vrkoča. A napriek tomu je plážový vzhľad tak skvelý a prirodzený, že sa nám po ňom po návrate domov cnie.

S vlasmi v plážovom štýle môžete ale stráviť ktorýkoľvek deň chcete, a nemusíte byť na dovolenke. K letu sa jednoducho hodí prirodzenosť a nedbalá elegancia tak prečo sa trápiť so zložitými účesmi. Beach waves čiže plážové vlny sú riešením, keď v kúpeľni nechcete tráviť veľa času a pritom stále chcete vyzerať skvele. Pre polodlhé a dlhé vlasy budete len ťažko hľadať podobne jednoduchý a pritom efektívny účes, ktorý zvládnete naozaj za pár minút s pomocou sprejov s morskou soľou. Práve morskej soli vďačíme za to, že vlasy sa ľahko zvlnia a zostanú tak zafixované. Aby bol výsledok naozaj prirodzený, je potrebné mať na mysli, že Salt Spray sa musí nanášať na čisté vlasy, bez stylingových prípravkov alebo nečistôt. Najlepšie sú na tom dlhovlásky s prirodzene vlniacimi sa vlasmi, tým stačí sprej nastriekať na suché vlasy a jemne pretrieť v rukách pre strapatý vzhľad. Morská soľ v spreji jednotlivé pramene zafixuje a dodá im letný vzhľad. Ak potrebujete vlnám trošku pomôcť, môžete po aplikácii spreja použiť difuzér alebo si pomôcť žehličkou. Malý trik, ktorý používajú kaderníčky, sú vrkôčiky. Jednoducho vlasy rozdeľte do štyroch častí a zapleťte do vrkôčikov, tie potom žehličkou jemne prejdite. Pramene si zapamätajú tvar v vrkočov a ľahké vlny sú na svete.

Salt spray je výborný aj pre získanie objemu, aplikujte ho priamo do mokrých vlasov. Výhodou slaných sprejov je aj to, že ďalší styling a fixácia nie sú potrebné, plážový vzhľad je cielene strapatý, nedbalý a prirodzený. Pre slávnostnejšie príležitosti môžete letnú hrivu doplniť sponkami, čelenkou alebo efektnou kvetinou, fantázii sa medze nekladú. Rovnako tak môžete niektoré pramene cielene zamotať viac ako iné, oddeliť ich a získať viac plastický účes, ktorý bude stále pôsobiť veľmi prirodzene. Slané spreje kúpite na www.parfemy-elnino.cz už od kabelkovej veľkosti 50ml, takže ich môžete mať kedykoľvek po ruke. A ak by sa náhodou stalo, že by ste niektorý z prameňov potreboval trochu opraviť, stačí pár streknutí a plážová hriva je zase dokonalá, ako by ste boli naozaj pri mori.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *