Viete kto je Hello Kitty?

Aj vy máte radi populárnu mačičku Hello Kitty? Poznáte kreslené postavičky čierno-bielych mačičiek v krásnom farebnom oblečení. Postavička Hello Kitty bola prvý krát predstavená v roku 1974 v Tokiu. Výrobcom postavičky je japonská firma Sanriou. Dnes je to svetoznáma značka, ktorú pozná každý.

Dnes vidíme mačičku Hello Kitty na rôznych druhoch oblečenia, či sú to tričká, mikiny, teplákové súpravy, nohavice. Ničím výnimočným nie sú pyžamá či spodná bielizeň s mačičkou. Dnes často vidíme mladcýh ľudí, ktorých ruky zdobia hodinky hello kitty. Ponuka je veľmi pestrá. Vyberie si skutočne každý.

Viete kto je vlastne Hello Kitty? Je to biela mačička, ktorá má priateľa Dear Daniela, sestru Mimmy, vlastného škrečka s menom Sugar, ktorého dostala ako darček od Deara. Škrečok však nie je jej jediným domácim zvieratkom. Vlastní aj perzskú mačku, ktorej dala meno Charmmy, ktorú jej daroval otecko. Perzská mačka sa od mačičky Kitty odlišuje najmä podobou, pretože sa viac podobá bežnej mačke.

Najobľúbenejšou činnosťou mačičky Kitty je pečenie sladkých dobrôt, najmä pečenie sladkých koláčikov cookies a palaciniek. Mačička sa rada parádi, a preto rada chodí na nákupy. Rada si vypočuje dobrú muziku, prečíta zaujímavú knihu a zažíva nespočetné množstvo dobrodružstiev so svojimi priateľmi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *